FacebookYoutubeInstagram

Tisící koncert mezi kapkami deště

Uherský Brod Společnost 13. 6. 2018
Tisící koncert mezi kapkami deště
Inzerce

Vašo Patejdl zazpíval i pokřtil nové CD kapely Street69

Svůj tisící koncert odehrála v Uherském Brodě kapela Street69, jejíž členové právě odtud pocházejí. Streeti pojali koncert velkolepě a pod názvem Náš festival zorganizovali akci pro celou rodinu, plnou hudebních hostů. Během odpoledne a večera tak diváci zhlédli kapely jako Nohow, Like-it, Zoči Voči, zpěvačku Olgu Lounovou s kapelou a další. Pro děti připravil kouzelný karneval Jirka Hadaš. Největším hostem večera byl bezpochyby legendární muzikant Vašo Patejdl, který divákům zazpíval několik písní a společně s Olgou Lounovou pokřtili Streetům jejich nové CD.

Koncert přilákal stovky návštěvníků i přesto, že se chvilku před vystoupením samotných oslavenců spustil z nebe prudký liják. Ty nejvěrnější fanoušky však ani déšť neodradil, a tak se pařilo doslova mezi proudy vody. Naštěstí se počasí po nějaké době umoudřilo a zbytek koncertu už si fanoušci užili bez deštníků a pláštěnek. „Nešlo o to, kolik tu bylo lidí, nešlo o to, jaké bylo počasí, šlo o to, že tu lidi byli, počkali a užili si to s námi, a pro nás to bylo takové vysvědčení. Lidi, co přišli na nás, počkali a to je pro nás úplně to největší vyznamenání,“ svěřil se po koncertu dojatý frontman Streetů Jirka Strážnický, který si, jak sám řekl, koncert úžasně užil.
Fanynka přivezla dort až z Prahy
Nejsladší dárek dovezla až z Prahy nejvěrnější fanynka Streetů Marta Kotlářová, která i přes to, že je upoutána na invalidní vozík, neváhá vyrazit společně se svým manželem přes celou republiku, aby Streety viděla. „Letos jsem už asi na dvacátém koncertu,“ spočítala v rychlosti Marta, která Streetům přivezla krásný dort "ušitý" kapele přímo na míru. Během koncertu Streetů vystoupilo také několik zajímavých hostů. Se Streety si zahrál i bývalý člen kapely Roman Holinka a také skvělý kytarista a člen skupiny Argema Ivo Ledabyl.

Autor: KM

Vaše názory

Tanec doprovázely bolestivé výkřiky

Uherský Brod

Tanec doprovázely bolestivé výkřiky

V Uherském Brodě se již posedmé konají tradiční semináře lidových tanců. Duší tohoto projetu je folkloristka Jitka...

13. 6. 2018
Ztraceného Redla nakonec našli

Uherské Hradiště

Ztraceného Redla nakonec našli

Výšinu svatého Metoděje rozezpíval muzikant Vlasta Redl v rámci letošního ročníku akce s názvem Noc s Metodějem....

12. 6. 2018
Zásnubám aplaudovalo zaplněné náměstí

Uherský Brod

Zásnubám aplaudovalo zaplněné náměstí

V Uherském Brodě se opět po roce uskutečnily tradiční Bílokarpatské slavnosti, které se letos konaly již posedmé....

12. 6. 2018
Pestrobarevné Mexiko roztančilo publikum

Bojkovice

Pestrobarevné Mexiko roztančilo publikum

Folklorní festival ovládla atmosféra vystoupení souboru La Kompaňia De Danza Folklórica De Mexico, který svým tancem a...

11. 6. 2018
TOPlist