FacebookYoutubeInstagram

Většina lidí bez plavek!

Nivnice Společnost 18. 7. 2017
Většina lidí bez plavek!
Foto: ket

Někteří bazen okusili, mnozí návštěvníci však zůstali oblečení

Po loňském propršeném ročníku doufali letos organizátoři Kupkofestu v příznivější povětrnostní podmínky. „Už dva týdny předem jsme sledovali předpovědi počasí na datum konání akce. Po celou tu dobu se předpovědi na všechny dny měnily, jen na datum Kupkofestu zůstávala předpověď nepříznivá,“ sdělil Filip Bartek, hlavní organizátor akce. Jeho obavy se však ukázaly jako liché. Podmínky na plavky sice přímo nebyly, ale liják se nakonec nivnické hudební akci letos vyhnul.

To byla rozhodně dobrá zpráva pro ty, kteří se rozhodli nabitý program Kupkofestu navštívit. Atraktivní byl opět zejména program hudební. „Kapely jsme začali shánět až v listopadu. Spousta zvučných jmen, která jsme tady chtěli, už měla na náš termín program. Nakonec se nám ale podařilo sehnat výborné interprety, kteří zaujmou všechny věkové kategorie,“ prozradil dále Bartek. Na pódiu se vystřídaly kapely Like it, Fleret nebo Premier. S přicházející tmou publikum rozehřála skupina Light & Love a pak už přišel na řadu Marek Ztracený.

Organizátoři mysleli opět i na děti, pro které byl připraven speciální program. Po obědě se zabavily s Magdou Reifovu a jejím pořadem Zábavné odpoledne s Majdou. Dále zhlédly divadelní představení a poprvé se také mohly v rámci Kupkofestu svézt na řetízkovém kolotoči.

I když letos prudký déšť oblíbenou akci nenavštívil, počasí koupání příliš nepřálo. Přesto se i v bazénu objevilo několik odvážlivců, kteří si chladnějším počasím nenechali zkazit zábavu.

Autor: ket

Vaše názory

Slunce zářilo nad Strážnicí

Strážnice

Slunce zářilo nad Strážnicí

„Naprosto jsem si užil zahajovací koncert bratří Ebenů. Byl to pro mě obrovský zážitek a hlavně velká...

17. 7. 2017
Protipóly Masters of Rock převálcovala muzika

Vizovice

Protipóly Masters of Rock převálcovala muzika

Dechberoucí show Sabaton za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín (FBM) byla tím nejlepší otvírákem letošního ročníku Masters...

17. 7. 2017
Slza pokročila do dalšího levlu

Slza pokročila do dalšího levlu

Duo Slza, tedy zpěvák Petr Lexa a kytarista Lukáš Bundil, na úvod koncertu Večera lidí dobré vůle...

15. 7. 2017
Tragače na Hutích mají nový rekord

Staré Hutě

Tragače na Hutích mají nový rekord

Ve čtvrtém ročníku tragačových závodů porovnalo své síly dvacet šest závodníků různých věkových kategorií, mezi nimi i...

14. 7. 2017
TOPlist