FacebookYoutubeInstagram

Zásnubám aplaudovalo zaplněné náměstí

Uherský Brod Společnost 12. 6. 2018
Zásnubám aplaudovalo zaplněné náměstí

Hosté z Holandska hráli na židle i kbelíky

V Uherském Brodě se opět po roce uskutečnily tradiční Bílokarpatské slavnosti, které se letos konaly již posedmé. V pátek se pod názvem Bílokarpatská noc uskutečnila série koncertů, kde fanouškovská základna začínala u teenagerů, kteří se těšili na vystoupení umělců jako rapper Lipo, Jakub Děkan s kapelou či skupina O5 a Radeček. Během koncertu došlo i na akt zásnub, kdy jeden z diváků požádal svou přítelkyni o ruku před zaplněným uherskobrodským náměstím a sklidil tak zasloužený aplaus. Budoucí nevěsta samozřejmě řekla ano.

Sobotní program byl pak spíše pro celou rodinu a nabídl průřez různých žánrů. Tradičně jedním z největších lákadel celé akce jsou hosté z Holandska, kteří se svými hudebními soubory Wallenkraaiers a Nardinc zahráli nejen v sobotu, ale hráli vždy, když se naskytla příležitost, a hráli na cokoliv včetně židlí či kbelíků. A když náhodou nehráli, tak si slavnosti užívali plnými doušky a jejich elán a radost ze života byly až nakažlivé.

Úplně z jiného soudku byla pak dřevorubecká show, kde hlavní hvězdou byl vicemistr světa v dřevorubeckých disciplínách Martin Komárek, který společně se svými kolegy předvedl, co takový sport obnáší, a vyzkoušet si to mohli i zájemci z řad diváků.

Autor: KM
Inzerce

Vaše názory

Pestrobarevné Mexiko roztančilo publikum

Bojkovice

Pestrobarevné Mexiko roztančilo publikum

Folklorní festival ovládla atmosféra vystoupení souboru La Kompaňia De Danza Folklórica De Mexico, který svým tancem a...

11. 6. 2018
Slovácko má svoji SuperStar

Polešovice

Slovácko má svoji SuperStar

Polešovická základní škola hostila vůbec první ročník Slovácké SuperStar. Letos se soutěže účastnili žáci pěti škol. Do...

9. 6. 2018
Parkuristky braly druhé a třetí místo

Staré Město

Parkuristky braly druhé a třetí místo

Hned dvě želízka v ohni měla domácí stáj Dolina Staré Město ve skokových hobby závodech Cena Starého...

9. 6. 2018
Majáky na náměstí

Uherské Hradiště

Majáky na náměstí

Zadržení nebezpečného pachatele přímo na náměstí, ukázka práce psovodů, nebo jízdní policie. To je jen zlomek toho,...

8. 6. 2018
TOPlist