FacebookYoutubeInstagram

Stará garda Jankovic triumf neobhájila

Jankovice Sport 30. 7. 2008
Stará garda Jankovic triumf neobhájila

Triumf jedenáctého ročníku memoriálu Stanislava Dýnky, který se těšil velké divácké návštěvnosti, ukořistili fotbalisté Velkých Karlovic-Karolínky. Na domácí borce, kteří loni jubilejní ročník vyhráli, zbylo třetí místo. Chleba se přitom lámal vždy v nastaveném čase.

V konkurenci pěti týmů si nejlépe vedli Velkokarlovičtí. Ti si poradili s Jalubím, Traplicemi i obhájcem z Jankovic, který se spojil s Košíky. Ve finále porážkou vyprovodili i zahraničního souseda ze slovenského Papradna a prvnímu místu nestálo již nic v cestě.

Domácí borci si přitom s oběma finalisty počínali velmi dobře. Jak s Karlovicemi, tak i se Slováky drželi krok až do konce normální hrací doby. Poté však jako mávnutím kouzelného proutku v nastaveném čase lovili míč z branky, což je odsoudilo na konečnou třetí příčku.

„Je to škoda, protože s družstvy, která skončila před námi, jsme odvedli dobrý výkon. Zákonem schválnosti bylo, že v utkání s Velkými Karlovicemi jsme inkasovali od hráče, který je původem od nás,“ říká Milan Sentl, místopředseda oddílu a organizátor turnaje v jedné osobě. „Přesto jsme spokojeni. Divácká kulisa byla skvělá. Turnaj probíhal v duchu fair-play, za což patří velký dík nestranným rozhodčím Antonínu Melichárkovi a Milanu Katrňákovi,“ pochvaluje si Sentl. Kuriozitou turnaje byla účast šestašedesátiletého Milana Kucaje, který hájil branku Papradna.

Autor: hor

Vaše názory

Slovácko ulovilo bronz

Slovácko

Slovácko ulovilo bronz

O víkendu se na hřištích v Ratíškovicích a Rohatci odehrál již čtvrtý ročník Memoriálu Ondřeje Voříška, tragicky...

30. 7. 2008
Soviš má jasno, chtěl by Dufku!

Uherskohradišťsko

Soviš má jasno, chtěl by Dufku!

Kdyby měl kouzelnou hůlku, z pětky nejlepších ostrostřelců Uherskohradišťska v jednotlivých krajských soutěžích a prvních dvou pater...

30. 7. 2008
Fotbaloví kanonýři krajského a okresního přeboru se představují

Fotbaloví kanonýři krajského a okresního přeboru se představují

Krajský přebor 1. Lubomír Poruban (Dol. Němčí) 12 2. David Vaněk (Ostr. N. Ves) 12 3. Jan Dohnal...

30. 7. 2008
V hlavní roli pokutové kopy

Uherskohradišťsko

V hlavní roli pokutové kopy

Hned čtyřikrát rozhodovali o postupujících do prvního předkola Poháru OFS Uherské Hradiště pokutové kopy. V normální hrací...

30. 7. 2008
TOPlist