FacebookYoutubeInstagram

Jména nejlepších sportovců stále v utajení

Uherské Hradiště Sportovec okresu 12. 3. 2010

Je dobojováno. Tedy alespoň co se ankety OV ČSTV a slováckého týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM O nejlepšího sportovce okresu za rok 2009 týká. Jména nejlepších sportovců a sportovních kolektivů jsou již v tuto chvíli zapečetěna v obálkách a čekají na dnešní večer, aby mohla být v rámci vyhlašování odtajněna.

Slavnostní galavečer odstartuje úderem půl osmé ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Zatímco loni se slavnostní večer nesl v duchu muzikálu Tři mušketýři, ten letošní bude ve znamení dalšího úspěšného muzikálu Adéla ještě nevečeřela v nastudování herců a zpěváků pražského Divadla Broadway a domácího Slováckého divadla. Během slavnostního večera se na prknech, která znamenají svět, představí Jana Švandová, Jiří Langmajer, Lucia Molnárová, Tomáš Šulaj, Martin Vrtáček, Zdeněk Trčálek, Jitka Josková, Petr Čagánek, Pavlína Vašková, David Vaculík a další herci Slováckého divadla. Režisérské taktovky se ujal Robert Bellan. Celým večerem bude provázet Aleš Háma.

Speciálními hosty, kteří budou nejlepší sportovce oceňovat budou také přední čestí olympionici Lenka Šmídová, stříbrná jachtařka z Atén 2004, Ondřej Synek, veslař, který v Pekingu 2008 vybojoval stříbrnou medaili, nebo Michal Novotný, snowboardista, který reprezentoval Česko na nedávno skončené olympiádě ve Vancouveru. Mezi olympioniky měla být i zlatá Martina Sáblíková, ta se ale nakonec z účasti v Uherském Hradišti musela omluvit, přesto všem úspěšným sportovcům posílá osobní zdravici.

V rámci slavnostního galavečera nebudou dekorováni jenom nejlepší sportovci, ale budou oceněni i trenéři a funkcionáři. Zároveň bude předána i cena Miroslava Valenty seniora za celoživotní přínos ve sportu.

Kdo se stal nejlepším sportovcem okresu za loňský rok? Který sportovec, nebo sportovní kolektiv byl u čtenářů DOBRÉHO DNE S KURÝREM nejoblíbenější? Tak na tyto odpovědi si musí ti, co se slavnostního večera nezúčastní, počkat na dnešní dvaadvacátou hodinu. Právě v tu dobu budou kompletní výsledky odtajněny na webových stránkách www.idobryden.cz.

Autor: sal
Inzerce

Vaše názory

Ocenění pro trenéry a funkcionáře

Slovácko

Ocenění pro trenéry a funkcionáře

Zdeněk Ogrodník, volejbalista tělem i duší Bojkovická Základní škola T. G. Masaryka už léta vychovává mladé volejbalisty....

10. 3. 2010
Cena Miroslava Valenty seniora pro Jaroslava Chajdu

Uherské Hradiště

Cena Miroslava Valenty seniora pro Jaroslava Chajdu

Do ankety o nejlepšího sportovce Uherskohradišťska zasáhl také pan inženýr Jaroslav Chajda. Nebojuje sice v desítce jednotlivců...

1. 3. 2010
Stále patří ke špičce

Staré Město

Stále patří ke špičce

Staroměstští volejbalisté jistě pamatují lepší sezony, loňské celkové čtvrté místo v první volejbalové lize bylo sice o...

25. 2. 2010
Slovácko opět v první lize

Slovácko

Slovácko opět v první lize

Fotbalisté 1.FC Slovácko zažili v roce 2009 několik zásadních věcí. Na začátku se vrhli do druholigových bojů...

24. 2. 2010
TOPlist