FacebookYoutubeInstagram

Klára Silnicová dvojnásobnou mistryní republiky!

Ostrožská Nová Ves Vodní sporty 26. 4. 2012
Inzerce

Pět cenných kovů vezou z  mistrovství republiky na dlouhých tratích kanoisté Ostrožské Nové Vsi. O všechny se postarala ženská část výpravy.

Ve výtečné formě zastihl šampionát juniorku Kláru Silnicovou, která na pětikilometrové trati nenašla přemožitelku. Vyhrála jak singl závod, tak i debl s jabloneckou Barborou Petrovičovou. Jen o něco horší bilanci zaznamenala dorostenka Kateřina Pjajčíková, která dojela v singlu kajaku bronzová a s oddílovou kolegyní Karlou Zalubilovou stříbrná na deblu. Pátou medaili získala žákyně Adéla Janošková, která společně s černožickou Ludmilou Kotěrovou získala deblové stříbro.

„Ačkoliv dlouhé tratě nejsou naší prioritou, ukázalo se, že někteří naši závodníci jsou na sezónu dobře připraveni,“ kvitoval výsledky předseda klubu Vít Pjajčík.

Za zmínku stojí ještě čtvrtá místa Davida Janíka v singlech žáků a Adély Janoškové v kategorii K1 žačky a páté místo Michala Giraška na deblkanoji s chrudimským Zajíčkem.

Ze čtveřice benjamínků, kteří jeli dvoukilometrovou trať, se vedlo nejlépe Jiřímu Zalubilovi, který v deblu dojel s olomouckým Rulíkem na sedmém místě.

Autor: bri

Vaše názory

Plocek opět první, zlato i pro Šimka

Uherské Hradiště

Plocek opět první, zlato i pro Šimka

Skifař Michal Plocek z VK Slovácko Uherské Hradiště drtí soupeře jako parní válec. Svěřenec Milana Šurého vévodil...

24. 4. 2012
Skifař Plocek mistrem republiky!

Uherské Hradiště

Skifař Plocek mistrem republiky!

Sedmnáctiletý Michal Plocek z VK Slovácko Uherské Hradiště nemá mezi juniory v Česku konkurenci! Dominantní postavení potvrdil...

17. 4. 2012
Loděnici zapečetila policie!

Uherské Hradiště

Loděnici zapečetila policie!

Spor zakládajících členů VK Morávia s rodinou Burešů se opět přiostřuje. V areálu veslařského klubu dokonce v...

13. 3. 2012
Trio o reprezentaci

Ostrožská Nová Ves

Trio o reprezentaci

Trojlístek kanoistů Ostrožské Nové Vsi Kateřina Pjajčíková, Klára Silnicová, Filip Nikl je v hledáčku trenérů juniorské reprezentace....

11. 1. 2012
TOPlist