FacebookYoutubeInstagram

Kryštof Tykal „rubal“ medaile v Havířově

Uherský Brod Vodní sporty 4. 10. 2019
Inzerce

Dvanáctiletý plavec Kryštof Tykal ze Spartaku Uherský Brod zazářil na sedmém ročníku Havířovské ceny v Havířově, kde si na krk pověsil čtyři cenné kovy. O pátý medailový přírůstek do klubové sbírky se postarala Šárka Kadlecová.

Tykal tradičně válel na prsařských tratích. „Na nejkratší padesátce dohmátl jako první, na stovce a dvoustovce byl druhý. Třetí místo pak přidal na 50 m volný způsob, když stanovil nový oddílový rekord,“ prozradila Renata Krůželová, předsedkyně brodského klubu, kterou výkonem potěšila i Šárka Kadlecová. Na 50 m volný způsob totiž vybojovala ve vylepšeném vlastním oddílovém rekordu druhé místo. V závodě na 100 a 200 metrů prsa skončila na nepopulárním čtvrtém místě, stejně jako Eliška Michalčíková na 50 m prsa.

Nové oddílové maximum stanovil ještě Jan Hradílek na polohové dvoustovce. Anna Gregůrková, Marika Mahdalová, Lucie Matušíková, Jindřiška Michalčíková a Aneta Svozilová na medaili rovněž nedosáhly „Předvedené výkony ale odpovídají jejich současné formě,“ dodala Krůželová. 

Autor: ceh

Vaše názory

Veslařky slaví medailový hattrick

Uherské Hradiště

Veslařky slaví medailový hattrick

Veslařky VK Morávia Uherské Hradiště po medailovém hattricku na mistrovství republiky ve sprintu zazářily i na domácím...

4. 10. 2019
Prchlík potvrdil pozici jedničky

Ostrožská Nová Ves

Prchlík potvrdil pozici jedničky

Rychlostní kanoisté TJ Ostrožská Nová Ves udělali tlustou čáru za seriálem Českého poháru. Pětidílný podnik vyvrcholil na...

4. 10. 2019
Veslařky vezou dva tituly, párová čtyřka pláchla elitě!

Uherské Hradiště

Veslařky vezou dva tituly, párová čtyřka pláchla elitě!

Kloubok dolů! Veslařky VK Morávia Uherské Hradiště patří mezi českou špičku, na mistrovství republiky ve sprintu v...

29. 9. 2019
Třináct kovů, zlatý hattrick dračic

Ostrožská Nová Ves

Třináct kovů, zlatý hattrick dračic

Formu jako Brno stále prokazují dragoni ONV - Box Ostrožská Nová Ves, kteří zazářili i na republikovém...

24. 9. 2019
TOPlist