FacebookYoutubeInstagram

Po nemoci byl stříbrný

Uherské Hradiště Vodní sporty 14. 4. 2010
Inzerce

Plavci Slovácké Slavie Uherské Hradiště nepolevují ve sběru medailí ani přes nevyhovující tréninkové podmínky způsobené rekonstrukcí plaveckého bazénu. Na závodech v Brně opět zazářil Marek Hoffmann, který si přivezl stříbrnou medaili.

A to se v plaveckém bazénu předvedl po delší pauze zaviněné nemocí a čtrnáctidenním tréninkovým výpadkem. „Na jeho výkonu nemoc nezanechala žádné stopy. V rozplavbách předváděl skvělé výkony, když vyhrál sto metrů prsa a motýlek a druhý dohmátl na sto metrů znak a kraul. Zajistil si tak postup mezi nejlepších šest závodníků, kteří si to rozdali o vítězství ve finálovém polohovém závodě na dvě stě metrů,“ uvedl Jiří Vašica, předseda hradišťského klubu. Ve finále však Hoffmann na domácí borce nestačil. I tak je ale stříbrná medaile výborným výsledkem.

V moravské metropoli ještě startovali Johana Horrmannová a Kristián Zámečník, brány finálového závodu jim však zůstaly zavřeny. „Dosaženými časy ale přesvědčili o stálé formě, byť se stále připravují v nevyhovujících tréninkových podmínkách,“ těší Vašicu. 

Autor: ceh, jv

Vaše názory

Bronzový Řimák

Uherské Hradiště

Bronzový Řimák

Juniorský veslař Vojtěch Řimák z VK Morávia Uherské Hradiště vybojoval na XV. mezinárodním mistrovství České republiky v...

9. 3. 2010
Kanoisté se potili v Krkonoších

Ostrožská Nová Ves

Kanoisté se potili v Krkonoších

Ujet v přípravě na běžkách bezmála dvě stě kilometrů nedělá žádné problémy kanoistům z Ostrožské Nové Vsi....

9. 2. 2010
Dragonům vypálili rybník hasiči!

Ostrožská Nová Ves

Dragonům vypálili rybník hasiči!

Novoveští Řezníci ani Dračice si medaili nepřitáhli! Neobhájili ani bronz v mixech. Druhé mistrovství republiky v halovém...

7. 2. 2010
Vodáci Nikl s Pjajčíkovou nezklamali

Ostrožská Nová Ves

Vodáci Nikl s Pjajčíkovou nezklamali

Kajakářské trio z Ostrožské Nové Vsi si odskočilo na běžeckou trať. Filip Nikl, Kateřina Pjajčíková a Vít...

5. 1. 2010
TOPlist