FacebookYoutubeInstagram

Třikrát bronz

Ostrožská Nová Ves Vodní sporty 8. 9. 2010
Třikrát bronz

Tři medaile, shodou okolností všechny z bronzového kovu, si přivážejí z Týna nad Vltavou, kde se o víkendu jelo závěrečné kolo Českého poháru, kanoisté Ostrožské Nové Vsi. Uspěli: Janík, debl Pjajčíková se Zalubilovou a Silnicová.

„Jelikož se poslední díl Českého poháru na dlouhých tratích jel týden po mistrovství republiky na krátkých tratích, které jsou naší prioritou, jeli jsme na závod víceméně z povinnosti. Velká očekávání jsme proto neměli,“ přiznal spokojený trenér a manažer novoveského oddílu kanoistiky Vít Pjajčík.

Zrcadlo výsledků, junioři K2 (21 km): 4. Martin Mach (spolu s Dostálem z KVS Praha), dorostenky K1 (4,3 km): 6. Klára Silnicová, dorostenky K2 (4,3 km): 3. Klára Silnicová (spolu s Petrovičovou/Jablonec nad Nisou), žačky K1 (4,3 km): 5. Kateřina Pjajčíková. 6. Karla Zalubilová. Žačky K2: 3. Pjajčíková - Zalubilová. Žáci K2 (4,3 km) 6. Jakub Mlčoch (spolu s Kryštofem Šimánou/Kadaň), benjamínci MC1 (2 km): 3. David Janík, benjamínky MK1 (2 km): 5. Adéla Janošková (všichni TJ Ostrožská Nová Ves). 

Autor: zde

Vaše názory

Čtyři tituly Martina Macha!

Ostrožská Nová Ves

Čtyři tituly Martina Macha!

Kanoisté Ostrožské Nové Vsi mají za sebou vynikající republikový šampionát. Z račického kanálu totiž během čtyřdenního zápolení...

1. 9. 2010
Novoveští kanoisté ladí formu u hradu Zvíkova

Ostrožská Nová Ves

Novoveští kanoisté ladí formu u hradu Zvíkova

Výprava rychlostních kanoistů Ostrožské Nové Vsi už týden obléhá Orlickou přehradu, kde ladí formu na republikový šampionát...

18. 8. 2010
Třinácté místo je mírným zklamáním

Uherské Hradiště

Třinácté místo je mírným zklamáním

S pocitem mírného zklamání se z dějiště juniorského světového šampionátu v Račicích vrátili skifaři Vojtěch Řimák a...

11. 8. 2010
Mach dojel šestý, nepolepšil si

Ostrožská Nová Ves

Mach dojel šestý, nepolepšil si

Kajakář Martin Mach z Ostrožské Nové Vsi si na mistrovství Evropy v Moskvě dojel pro šesté místo,...

10. 8. 2010
TOPlist