FacebookYoutubeInstagram

Nové dresy pokřtily výhrami

Uherské Hradiště Volejbal 9. 11. 2019
Nové dresy pokřtily výhrami
Foto: sal
Inzerce

Volejbalové kadetky Slovácké Slavie Uherské Hradiště při své premiérové extraligové pouti skalpovaly druhého soupeře. Po Prostějovu na jejich štítě zůstal Přerov, který si odvezl jen bod.

UH. HRADIŠTĚ - Přerov 3:1

Slovácká si v úvodních dvou setech vytvořila rozhodující náskok, který už v koncovce nepustila. „Holky soupeřky předčily lepším servisem a obranou na síti i v poli,“ uvedl kouč Petr Plaček.

Ve třetím setu ale jeho svěřenky malinko polevily, čehož Hanačky beze zbytku využily ke snížení. To však bylo z jejich strany vše. Hradišťanky zmobilizovaly síly a čtvrtý set proměnily v poslední. „Všechny hráčky odevzdaly na palubovce maximum a zaslouženě zvítězily,“ pochválil Plaček.

UH.  HRADIŠTĚ - Přerov 3:2

Trenér Plaček v odvetě neměl k dispozici smečařku Janků a na nahrávku postavil Grančaiovou. Výsledek? Slovácká v koncovce prohrála úvodní dva sety. „Janků na smeči chyběla a Grančaiová ještě potřebuje čas, ale chceme, aby sbírala zkušenosti. Od třetího setu šla do hry elitní nahrávačka Račická a zápas nabral jiný směr,“ vysvětlil Plaček. I když byly Hanačky rozjeté, Slovácká zlepšeným servisem, obranou na síti a hlavně pestřejší hrou zdánlivě ztracený zápas otočila a pokřtila tak nové dresy dvěma výhrami.

UH. HRADIŠTĚ: Račická, Janků, Grančaiová, Kadlčíková, Olejníková, Prchlíková, Procházková, Sedláčková, Pešková, Slaninová, Šimoníková, Michálková.

Autor: ceh

Vaše názory

VSK senzačně padl s posledním

Staré Město

VSK senzačně padl s posledním

Volejbalisté VSK Staré Město naplnili roli favorita jen z poloviny, když spláchli zálohu extraligového Liberce. Vystoupení proti...

1. 11. 2019
Borci VSK nahání vedoucí tandem

Staré Město

Borci VSK nahání vedoucí tandem

Volejbalisté VSK Staré Město na prahu sezony válí. Jejich formu na vlastní kůži pocítily Dobřichovice a záloha...

24. 10. 2019
Lídra neskolili, vysokoškoláky ano

Staré Město

Lídra neskolili, vysokoškoláky ano

Prvoligoví volejbalisté VSK Staré Město si z prvního „výletu“ přivezli cenné tři body, když překvapivě vyhráli na...

16. 10. 2019
Kadetky Slovácké Slavie favorita potrápily až v odvetě

Uherské Hradiště

Kadetky Slovácké Slavie favorita potrápily až v odvetě

Jediný set uhrály extraligové volejbalové kadetky Slovácké Slavie Uherské Hradiště při historické domácí premiéře v soutěži. S...

11. 10. 2019
TOPlist