FacebookYoutubeInstagram

Česká MISS s novou tváří

Uherské Hradiště Zajímavosti 18. 12. 2016
Česká MISS s novou tváří
Foto: archiv EČ

Česká MISS, nejprestižnější soutěž krásy v České republice, změnila majitele. Po dvou letech přešlapávání na místě se znovunastartování tradiční značky ujala uherskohradišťská rodačka Eva Čerešňáková. Společně se svým přítelem Martinem Ditmarem odkoupili vlastnické podíly a rozhodli se vyrazit do boje za novou podobu této soutěže. „Dnešní doba se odehrává v online světě a ve velké míře také na sociálních sítích. Proto do tohoto prostředí směřujeme i tuto soutěž. Z hledání České Miss chceme udělat celoroční příběh vrcholící květnovým finále v O2 Aréně, které po dlouhé době zpřístupníme široké veřejnosti,“ představuje hlavní body nového konceptu České Miss její výkonná ředitelka a Tvář zároveň Eva Čerešňáková, která před patnácti lety dělala první kroky na cestě za svým snem v soutěži našich novin Tvář DOBRÉHO DNE a postupně se stala Miss Academia 2006 a o rok později I. Českou vicemiss.

Letošní cesta dívek, které si chtějí splnit svůj sen a stát se nejkrásnější dívkou naší republiky, může začít přihláškou na stránkách www.ceskamiss.cz, poté vytvoří pořádající agentura všem přihlášeným facebookový profil, prostřednictvím kterého mohou dívky proniknout až do semifinále. Stačí mít co nejvíce fanoušků a také od svých příznivců získat co největší počet like. Mezi padesátku nejkrásnějších dívek vede cesta také přes regionální castingy, ze kterých vzejdou regionální královny krásy. Slovácku jsou nejbližší regionální castingy v Brně nebo v Olomouci.

Celá soutěž od prvního kroku dívek se bude odehrávat ve veřejném prostředí a fanoušci jednotlivých dívek mohou své favoritky posouvat až pod samotný vrchol. „Po celou dobu působení dívek v soutěži, tedy od jejich přihlášení až po finále, chceme dívkám pomáhat, jak se co nejlépe připravit, jak zaujmout a jak se prezentovat a oslovit tak svoje fanoušky. Chceme, aby si všechny dívky odnesly z této soutěže to nejcennější, a to jsou nové a jedinečné zkušenosti, které pak mohou uplatnit v naplňování svých snů,“ zve všechny dívky mezi nejkrásnější slečny naší republiky výkonná ředitelka České Miss Eva Čerešňáková.

Autor: les

Vaše názory

Osudná SMS jí obrátila život naruby. Poprvé se bude vdávat!

Uherské Hradiště

Osudná SMS jí obrátila život naruby. Poprvé se bude vdávat!

S Alžbětou Kynclovou se život zrovna nemazlil. Jako absolventka JAMU nastoupila do divadla Polárka v Brně, po...

6. 12. 2016
Do Karpat se vrátili vlci. Nebo jeden, samotář?

Uherskobrodsko

Do Karpat se vrátili vlci. Nebo jeden, samotář?

Hluboké lesy nad bojkovickou přehradou Kolelač mohou být novým domovem pro vlka samotáře nebo vlčí smečku, která...

1. 12. 2016
Lučanovi zachraňují odepsané věci

Staré Město

Lučanovi zachraňují odepsané věci

Znáte hodnotu věcí, kterých se zbavujete? To, co může být pro někoho přebytečný odpad, jiní vidí jako...

29. 11. 2016
Dobrodruhem jsem se stal díky rodičům

Uherské Hradiště

Dobrodruhem jsem se stal díky rodičům

Velmi netradiční cestovatelské povídání s hradišťským rodákem Jiřím Eibensteinerem, kterého celý folklorní svět zná pod přezdívkou Ajbík,...

22. 11. 2016
TOPlist