FacebookYoutubeInstagram

Finalistka Miss Hanka Věrná se vdala za hokejistu

Smraďavka Zajímavosti 11. 6. 2017
Finalistka Miss Hanka Věrná se vdala za hokejistu

Kráska z Kudlovic a hokejista z KHL si řekli ANO!

Foto: Radovan Chvíla - www.chvila.com

Na Smraďavce řekla ANO Radka Smoleňákovi

Lázně Buchlovice zažily svatbu krásky Hanky Věrné z Kudlovic a známého hokejisty Radka Smoleňáka, kteří si na louce před zámečkem řekli své ANO!

„Na Smraďavce jsem vyrůstala, proto jsem si tady vysnila nádhernou svatbu. Ale když mě ráno probudily dešťové kapky, propadala jsem panice. Oba jsme pak celé dopoledne běhali a zachraňovali, co se dá. Radek dokonce jel do marketu nakoupit deštníky - nakonec se na nás usmálo štěstí a dešťové slzy vysušilo sluníčko. Na obřad se udělalo pohádkové počasí,“ pochvaluje si šťastná nevěsta, která měla nádhernou emotivní svatbu. Za svědky šli oběma kamarádi z dětství.

„Dopolední blázinec nás ještě více sblížil a svatbu jsme si o to víc užili. Končili jsme za svítání před pátou ranní...,“ přidává se Radek, slavný hokejista. Toho přijeli podpořit kamarádi z Ameriky i NHL v čele s Jakubem Voráčkem, Ondřejem Pavelcem, Jiřím Tlustým, Michaelem Frolíkem a dalšími, kteří s nimi na Moravě "kalili" do rána. Všichni se znají z Kladna a i mimo stadiony spolu společně s partnerkami tráví volný čas. Kapela Kumpáni to rozbalila tak, že byli hosté u vytržení a skvěle se bavili.

Byla to láska na první dobrou!

Hanku před více jak třemi lety pozval Radek na rande a už bez sebe neudělali krok. Po třetí schůzce se k sobě odvážně nastěhovali. „V hokejovém životě utíká čas hrozně rychle, tak na co čekat, když jsem cítil, že je to má osudová žena?“ směje se ženich, který inicioval i svatbu. Hanka jej na oplátku následuje do zemí, kde má angažmá. „Moc dobře vím, že nespokojená žena je také nedobrá, proto se i já snažím naplno realizovat, abych nebyla jen ta, která čeká s večeří, pere propocený dres a leze muži na nervy,“ vtipkuje nevěsta. Na posledním Radkově angažmá ve Slovanu Bratislava pracovala na ministerstvu, kde potkala také životní kamarádku Kristýnu. „Při stěhování se setkávám s hokejovými partnerkami a rodinami kolegů, ale ne vždy si vzájemně sedneme. O to víc jsem nadšená, když to klapne, jak se to podařilo na Slovensku či ve Švédsku,“ upozorňuje nevěsta, které na cestách chybí rodina a rodné Kudlovice. „Proto se vždycky snažím urvat a přijet domů. Bez toho by ani svatba nebyla, protože hlavně mamka byla mou českou spojkou a velkou část i zařídila. Proto byly svatební emoce opravdu silné,“ dojatě se loučí paní Hanka Smoleňáková.

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Halogen to pod majákem rozjede s novým kytaristou

Kudlovice

Halogen to pod majákem rozjede s novým kytaristou

Kapela Halogen v sobotu představí nového kytaristu Radka Zetíka ze Strání, který prošel kapelami Neptun, léta hrával...

8. 6. 2017
Vojta Dyk s B-Side Bandem a Tata Bojs zdarma!

Uherské Hradiště

Vojta Dyk s B-Side Bandem a Tata Bojs zdarma!

Letní filmová škola se blíží mílovými kroky. Koná se od 28. července do 6. srpna a ponese...

5. 6. 2017
Žízeň uhasí Baťovka

Uherské Hradiště

Žízeň uhasí Baťovka

Robert Hájek z Rybáren zvítězil v krajském kole soutěže Rozjezdy se snahou obnovit výrobu Baťovy sodovky, která...

29. 5. 2017
Otmar Oliva - sochař, rytíř, ale i horský vlk!

Velehrad

Otmar Oliva - sochař, rytíř, ale i horský vlk!

Víte, že je horalem? Když jsem Otmarovi gratulovala k ocenění Rytíř kultury, říkal, že si můžeme popovídat...

28. 5. 2017
TOPlist