FacebookYoutubeInstagram

Platební karta Harley-Davidson

Zlínský kraj Zajímavosti 7. 6. 2018
Platební karta Harley-Davidson

ilustrační foto

Foto: archiv Harley

Limitovaná edice platební karty Mastercard

Na kartu lze vložit až 6 000 Kč (240 EUR)
Platí nejen v průběhu oslav 115. výročí H-D, ale i kdekoliv jinde v ČR
Soutěž o H-D Softail Heritage |speciální modré lakování 
Organizátoři 115. výročí založení značky Harley-Davidson ve spolupráci s Mastercard a ČSOB připravili pro návštěvníky oslav limitovanou edici platebních karet s logem Harley-Davidson. Všechny transakce se budou v areálu provádět bezhotovostně. „K platbě jakéhokoliv zboží či služby lze využít buď vlastní platební karty nebo si nabít naši H-D kartu. Ta funguje jako předplacená platební karta bez bankovního účtu,“ přibližuje platební proces Jaroslav Vavřina, hlavní organizátor oslav. Předplacenou kartu H-D lze po registraci opakovaně dobíjet. Maximální zůstatek na kartě je šest tisíc korun (240 euro). 
„Čtyřdenní oslavy 115. založení značky Harley-Davidson v Praze jsou unikátní v několika směrech. Jedním z nich je i fakt, že platby na holešovickém Výstavišti budou probíhat bezhotovostně. Stánky, pokladny i všichni prodejci budou vybaveni platebními terminály, které budou přijímat veškeré platební karty,“ říká Jaroslav Vavřina a dodává, že systém je rychlejší a zároveň splňuje kompletní legislativní parametry. „Očekáváme, že do Prahy dorazí většina návštěvníků ze zahraničí a pro ty je jednodušší platit kartou.“   
Předplacenou kartou H-D lze neomezeně platit na všech místech v ČR, které přijímají platební karty. „Po vyčerpání vložených prostředků lze kartu znovu nabít nebo si ji schovat jako suvenýr,“ radí Jaroslav Vavřina, hlavní organizátor oslav Harley-Davidson v Praze. 
Všichni, kdo využijí platební kartu H-D, budou zařazeni do losování o unikátní Harley. „Speciálně modře lakovaný H-D Softail Heritage zdobí česká a americká hymna. Přední blatník odkazuje na zakladatele značky, zadní pak na nejvýznamnější české prezidenty,“ popisuje jedinečný kousek Jaroslav Vavřina. 
Zažijte čtyři dny oslav svobody, nezávislosti a amerických legendárních motocyklů…
Harley-Davidson si pro své celosvětové oslavy 115. výročí vybral ze všech metropolí Evropy právě Prahu, do které se sjede více než 60 tisíc motorkářů z celého světa.  Na holešovickém Výstavišti bude k vidění největší výstava Harleyů, čtyři hudební scény plné skvělých kapel nebo tři demo trucky s expozicemi H-D. Každý, kdo dorazí, si bude moci zdarma vyzkoušet jakýkoliv motocykl Harley-Davidson. Součástí oslav budou i spanilé jízdy Prahou. 
Praha Holešovice | 5. – 8. července 2018 | www.h-d.prague115.com   

Autor: PR

Vaše názory

Dražit se budou helmy i motocykl H-D

Zlínský kraj

Dražit se budou helmy i motocykl H-D

• Harley-Davidson Fatbob Freedom pro nadační fond Domfree Toužíte po originální motocyklové přilbě? Zúčastněte se charitativní...

7. 6. 2018
Harley-Davidson: Týden legend v Praze

Zlínský kraj

Harley-Davidson: Týden legend v Praze

• 60 tisíc motocyklů H-D | 71 zemí | 1 mobilní aplikace | měsíc před akcí –...

7. 6. 2018
Ochutnejte sushi, pomůžete maminkám s dětmi

Uherské Hradiště

Ochutnejte sushi, pomůžete maminkám s dětmi

Každý, kdo během 30. května 2018 navštíví Sushi bar v Mlýnské ulici v Uherském Hradišti a pochutná...

21. 5. 2018
A to je náš král…

Kunovice

A to je náš král…

Když manželé Škráškovi stavěli svůj domek v Kunovicích na Lidické ulici, jeden z parametrů domu byl jasný...

20. 5. 2018
TOPlist