FacebookYoutubeInstagram

Sladká soutěž Moravské rodiny

Uherské Hradiště Zajímavosti 20. 11. 2009
Sladká soutěž Moravské rodiny
Inzerce

V posledním listopadovém týdnu vyvrcholí podzimní část seriálu Moravská rodina, ve kterém Český rozhlas Brno  představil posluchačům celkem 125 obcí Jihomoravského a Zlínského kraje.

V první polovině roku jich bylo symbolických 85 (s ohledem na výročí Čro Brno) a pro velký ohlas k nim přibyla podzimní část s dalšími 40 obcemi.

„Příští týden opět odvysíláme příběhy, rozhovory a zpívání z pěti obcí a měst," říká Alena Podlucká. „Navíc jsme na každý den pro naše posluchače připravili Sladkou soutěž Moravské rodiny." 

Soutěž má dvě části: tři posluchači mohou vyhrát tři sladké ceny, budou-li znát správnou odpověď na otázku a výhru si vyzvednou v cukrárně v obci, o které se v daný den bude vysílat. Vítězové druhé části soutěže musí znát heslo, skládající se z pěti slov, která odhalí ve vysílání Českého rozhlasu Brno, a to přijdou říct do jedné z 33 cukráren na jižní Moravě a Zlínsku. Na prvního čeká velká perníková podkova pro štěstí a další čtyři se musí spokojit s o něco menšími, ale stejně sladkými. Jedna velká podkova je speciálně označena a její výherce získá zájezd pro dva v hodnotě 15 tisíc korun od cestovní kanceláře Čebus.

Soutěžní cukrárna: Uherské Hradiště - cukrárna Alenka

Autor: PR

Vaše názory

Listopad je pryč. A co dál?

Uherské Hradiště

Listopad je pryč. A co dál?

Kam směřuje náš národ, mi není lhostejné, proto psát o frontách na banány, nesvobodě a podobných klišé...

18. 11. 2009
Z brodského muzea do České národní rady

Uherský Brod, Brno

Z brodského muzea do České národní rady

V nocích po útoku na studenty na pražské Národní třídě roznášel po Uherském Brodě strojopisné letáky -...

17. 11. 2009
Bezplatná poradna pro spotřebitele

Slovácko

Bezplatná poradna pro spotřebitele

Máte problémy s reklamací? Nezoufejte. Občanská poradna při Oblastní charitě v Uherském Hradišti přichází s novou službou,...

13. 11. 2009
Zvednout se dá téměř cokoliv

Staré Město

Zvednout se dá téměř cokoliv

Pokud nevlastníte stavební firmu, nebydlíte v pátém patře a dítě vám nehraje na klavír, nepotřebujete vyprostit utopené...

13. 11. 2009
TOPlist