FacebookYoutubeInstagram

Úředníci budou pracovat kvůli opozdilcům i v sobotu

Slovácko Zajímavosti 23. 3. 2010

Už jen deset dní mají živnostníci, kteří nevyužívají služeb daňového poradce, na to, aby odevzdali svá daňová přiznání. Ve středu 31. března se pro ně finanční úřady zavřou. Úředníci proto rozšířili úřední dny. V řadě míst se bude pracovat i v sobotu a část „výběrčích“ vyrazí i do terénu.

V Bojkovicích nedávno ministerstvo financí pobočku svého úřadu zrušilo. Je proto logické, že na Brodsku zavítají úředníci právě sem.

„Daňová přiznání budeme navíc přijímat také v Informačním centru Městského úřadu v Bojkovicích. Naši lidé tam budou 24., 29. a 31. března vždy od osmi do sedmnácti hodin. Přestávku dostanou jen v poledne,“ informoval Josef Suchopár, ředitel Finančního úřadu v Uherském Brodě.       

Do terénu vyrazí i pracovníci Finančního úřadu Uherského Hradiště. Dnes můžete svá přiznání odevzdat na obecním úřadě v Bílovicích, Buchlovicích, Uherském Ostrohu a Hluku. Ostrožané a Hlučané budou mít příležitost i příští pondělí. Na všech radnicích bude otevřeno od osmi do sedmnácti hodin.

„Osobně asi poslední dva nebo tři roky chodím odevzdávat přiznání úplně poslední den a ještě se mi nestalo, aby tam byla fronta. Možná na pokladnu nebo pokud někdo chce konzultaci, ale samotné odevzdání bylo pro mě vždy jen dílem vteřin,“ vypráví svou zkušenost Jiří z z Brodu.

Autor: fab

Vaše názory

Vinohradská ulice ožije Velikonocemi

Uherské Hradiště

Vinohradská ulice ožije Velikonocemi

Neděli 4. dubna by si měli poznačit do svého kalendáře všichni milovníci neopakovatelné atmosféry slováckého folkloru, otevřených...

23. 3. 2010
Muži pomůžou prince hlídat, ženy napečou buchty

Hostětín

Muži pomůžou prince hlídat, ženy napečou buchty

V plném proudu jsou v Hostětíně přípravy na příjezd prince Charlese. Malá podkarpatská víska si teď rozhodně...

21. 3. 2010
Děkan: Centrum bude evropským unikem!

Uherské Hradiště

Děkan: Centrum bude evropským unikem!

Jestli se plány uherskohradišťské Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně promění v realitu,...

12. 3. 2010
Pařížská medaile pro bzenecký tramín

Bzenec

Pařížská medaile pro bzenecký tramín

V Paříži se již po šestnácté konala prestižní mezinárodní soutěž vín Vinalies Internationales. V novém ročníku se...

11. 3. 2010
TOPlist