FacebookYoutubeInstagram

Za Street69 vyráží Marta s Honzou klidně na druhý konec republiky

Uherský Brod Zajímavosti 27. 12. 2017
Za Street69 vyráží Marta s Honzou klidně na druhý konec republiky

Marta a Honza Kotlářovi přijeli do Uherského Brodu z Prahy. Nebylo to poprvé!

Foto: Kateřina MAHĎÁKOVÁ

Stalo se již tradicí, že v rámci adventních trhů v Uherském Brodě vystupuje také oblíbená domácí kapela Street69. Fanouškům se představili s novým bubeníkem Dominikem Kopečným, který na konci září vystřídal Romana „Hilfa“ Holinku.

Již na první pohled bylo jasné, že se kapela nemusí bát o budoucnost fanouškovské základny. Z prvních řad jim po celý koncert fandili kluci a holky z prvního stupně místní základní školy. Nechyběl mezi nimi ani devítiletý Adam, který Streety doma poslouchá i před spaním. Středeční koncert se mu líbil. Vzhledem ke svému věku ještě nemá tolik možností kapelu vidět naživo, a tak koncert na vánočních trzích velmi uvítal.

Jsem velká fanynka, manžel je spíš řidič

Na uherskobrodský koncert dorazila také dvojice fanoušků nejvěrnější - Marta a Honza Kotlářovi z Prahy. I přesto, že jsou oba upoutáni na invalidní vozík, jezdí  za Streety po celé České republice již několik let.

„Jsem jejich velká fanynka, manžel je spíš řidič. Je moc hodný a jsem mu moc vděčná, protože bez něj by to nebylo možné,“ přiznala se Marta. „Streetům vděčím za skvělé zážitky a také za to, že se díky nim odvážím chodit na takové akce," prozradila. Se zpěvákem Jirkou Strážnickým se zná patnáct let, s kapelou deset, kdy poprvé zavítala na koncert do Ústí u Jihlavy.  "Poslední tři roky na ně jezdím, co se dá. Letos osmnáckrát a minulý rok jsme navštívili něco kolem patnácti koncertů,“ spočítala Marta.

Za hudebníky najezdila na svém invalidním vozíku stovky kilometrů po všech možných terénech. Tedy až do úterý minulého týdne. Při procházce Uherským Brodem jí vozík vypověděl službu! Musela požádat o pomoc uherskobrodské hasiče, kteří jí pomohli vozík dopravit do hotelu. „Byli opravdu moc hodní, proto bych jím tímto za jejich ochotu chtěla poděkovat,“ dodala Marta, která se již dnes těší na vystoupení Street69 předposlední den roku na Staroměstském náměstí.

Autor: KM

Vaše názory

Vánoční příběh Ivany Vaculíkové z VIAIVA

Nivnice

Vánoční příběh Ivany Vaculíkové z VIAIVA

Víte, kolik rodin v regionu je kvůli nemoci v nouzi? Kolik nemocných seniorů se potácí pod hranicí...

23. 12. 2017
Šlapání v plném proudu

Kunovice

Šlapání v plném proudu

Každou směnu našlapou něco kolem deseti kilometrů. A to přitom prakticky stojí na místě. Řeč je o...

20. 12. 2017
Darujte kulturní delikatesu

Darujte kulturní delikatesu

Máte-li chuť poslat po Ježíškovi neobvyklý zážitek a nechcete své blízké zaplavovat materiálními statky, jídlem či dobrým...

18. 12. 2017
Diváci natočili slavnou Babetu

Uherské Hradiště

Diváci natočili slavnou Babetu

Slavnou skladbu Babeta legendární dvojice Jiří Suchý a Jiří Šlitr nahráli během Noci divadel diváci Slováckého divadla....

15. 12. 2017
TOPlist