Letní prázdniny se zuškou
Foto: ilustrační foto
Základní umělecká škola Uherské Hradiště zve všechny děti k prázdninovým aktivitám, které se budou konat jak v prostorách školy, tak i v přírodě.
"Naši učitelé připravili širokou paletu kempů, hrátek a táborů, které nás budou provázet celými prázdninami," říká Alžběta Štulírová, produkční ZUŠ UH. "Každý si jistě vybere, co je jeho srdci blízké. Bude se malovat, tančit a muzicírovat. Děti si užijí spoustu her, tvoření, sportu a přírody a v neposlední řadě si odpočinou od online světa a najdou si jistě spoustu nových kamarádů."
Na webu školy najdete podrobné informace k jednotlivým aktivitám, včetně termínu, ceny, preferovaného věku dětí, přihláška je ke stažení. Tu rodič vyplní a odešle garantovi zvoleného kempu.
„Na naši taneční školu se moc těšíme. Bývá natolik intenzivní, že se radost z tance nedá popsat slovy. To se musí zažít,“ řekla garantka letní taneční školy Jitka Adamíková.