16. Beseda u Bigbítu

16. Beseda u Bigbítu
Kultura 31 / 07 / 2008

Tasovký háječek, TASOV

Hlavní scéna, pátek 1. srpna, 16.30
16.30 Pecan (Strážnice)
17.00 První hoře (Jičín)
17.55 Furré (Brno)
18.55 Ska2Tonics (Bratislava)
20.00 Dark Gamballe (Vyškov)
21.15 David Kollar Band (Prešov)
22.45 Erik Truffaz 4tet (CH/F)
00.30 Erik Sumo Band Feat, Erzsi Kiss (H)
01.55 Midi Lidi (Brno)
02.45 Milo (Praha)
04.00 Atomic Hot Rod (Strakonice/Brno)

Malá a experimentální scéna, pátek 1. srpna, 18.30
18.45 Hádramášmátrá (Blatnice)
19.45 Ensemble Opera Diversa (Brno)
21.00 Liveevil (Hranice na Moravě)
22.15 Živé kvety(Bratislava)
23.30 Like Fool (Hodonín)
00.30 Jindra Holubec (Karlovice)
01.30 The Pooh (Kaplice)
02.30 United Cans Unlimited (Praha)
03.30 Jack Jack (Trenčín)

Hlavní scéna, so 2. srpna, 10.00
10.00 Vrbovské vrby (Vrbové)
11.00 Hvozd (Bratislava)
12.00 Endless (Ostrava)
13.00 Kloaka 69 (Kyjov)
14.15 Nil (Česká Třebová)
15.15 Longital (Bratislava)
16.30 Landmine Spring (Strakonice)
17.45 Chiki Liki Tu-a (Prešov)
19.00 Vypsaná fixa (Pardubice)
20.45 Tres Hombres (A)
22.15 Másfél (H)
00.00 Sunset BLVD. (Litomyšl)
01.15 Insania (Brno)
02.35 Lavagance (Bratislava)
03.50 Januárové prekvapenie (Vráble)
05.00 Horňácká cimbálová muzika: Kubíci a spol (Velká n./Veličkou)

Malá a experimentální scéna, sobota 2. srpna,
10.45 Jakub Grombíř (Bzenec)
11.55 Bessar Unggas (Veselí nad Moravou)
12.50 Anitokok (Uherské Hradiště)
13.45 Divadlo Oproti (Bratislava)
14.30 Helemese (Kyjov)
15.25 Asistar_T (Sušice)
16.15 Jaroslav Erik Frič - autorské čtení
16.50 [che] - RADIM BABÁK a TOMÁŠ VTÍPIL (Brno)
17.50 Hugo & Zoe (Brno)
18.45 Dva (Hradec Králové)
19.55 Lealoo (Praha)
21.00 Zloději uší (Brno)
22.05 Michal Mariánek (Praha)
23.15 Šramot (Čadca)
00.20 Chaos In Head (Uherský Brod)
01.25 Like She (Ostrava)
02.30 Maso (Brno)
03.35 El Muerto Cerebro (Kyjov)

Doprovodný program
autorské čtení Jaroslava Erika Friče (Brno), Divadlo Oproti (SK) zahraje hru Real Life Of Tasov, divadelní soubor Električtí šuhajové zahraje hru Vytržený kábl od napětí není na hraní (o hledání jisker mezi lidmi), divadlo Suchý klas zahraje hru Ekvivalent našeho soužití je nula (veselá hra o manželském štěstí), dětský koutek pro bigbítové rodiče (skákací hrad, horolezecká stěna, igráčkovské postavičky do vaší kapsičky, sladké odměny), malá projekční scéna: dokumenty Tomáše Škrdlanta, keramická a šperkařská dílnička, Čajovna u Sousedů, soutěže O tasovské bobříky (abstinence, výmluvnosti, pomalosti, netečnosti), moderuje Laďa Čumba a Čokovoko.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace