Andrea Hoffmannová v novém českém filmu

Andrea Hoffmannová v novém českém filmu
Foto: FB AH  /  Selfie před natáčením.
Praha Kultura 18 / 11 / 2016

Do kin v těchto dnech vstoupil nový český film Pohádky pro Emu. Vedle Ani Geislerové, Vilmy Cibulkové, Ondřeje Vetchého a dalších hvězd se v dojemném příběhu malé holčičky Emy představí i uherskohradišťská herečka Andrea Hoffmannová. Jak na natáčení vzpomíná?
Byla jsem naprosto nadšená z chování a z přístupu k práci Ondry Vetchého. Před natáčením za mnou například přišel a poprosil mě, zda by si se mnou mohl říct text a probrat celou scénu. Samozřejmě mi za to poděkoval. Vlastně se choval, jako bych ve filmu byla hlavní hvězda já,” vzpomíná herečka, která momentálně na mateřské dovolené vychovává dceru Stázinku. Je neuvěřitelně v dobrém smyslu puntičkářský. Mění text, dokud mu nepřijde co nejvíce autentický, nechává si přehrávat záběry, aby se přesvědčil, že situace fungují,” vybavuje si herečka natáčení s Ondřejem Vetchým a prozrazuje i děj filmové novinky.
Hlavní postava Petr Miller pracuje pro imigrační úřad v Londýně a odhaluje účelové sňatky. Jednoho dne dostane telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě žena, která ho uvedla jako otce svého dítěte. Petr je naprosto šokován. Nemá děti a ani netouží je mít. Přesto nedokáže nad situací jen tak mávnout rukou. Co když je Ema opravdu jeho dcera a on je její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu? Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám a rozhodně si nechce komplikovat život emocemi, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život vzhůru nohama. Film je zkrátka o naději, že zázraky se dějí,” uzavírá Andrea Hoffmannová.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace