Aneta Langerová představí Jsem

Aneta Langerová představí Jsem
Foto: archiv  /  Aneta Langerová.
Zlín Kultura 16 / 02 / 2010

Očekávali hvězdu ze SuperStar, a přijela introvertní holka se svou vlastní hudbou

Pár dnů zbývá do zlínského koncertu Anety Langerové, který se koná pod hlavičkou Velryby v pátek 19. února v Masters of rock cafe v rámci dvouměsíčního turné k představení nového alba Jsem, které se již v okamžiku křtu stalo zlaté a stále se drží na nejvyšších příčkách našich hitparád.

V jedenácti písničkách uslyšíte hlas zpěvačky, která si české posluchače získala jako vůbec první česká SuperStar. Za pomoci přátel spatřilo světlo světa album, na které je velmi hrdá. Langerová si přizvala kromě Ledviny, který hraje i v její kapele, textaře Filipa Horáčka (Prohrála v kartách), písničkáře Tomáše Klusa, Michala Hrůzu či Oskara Petra, který napsal už její první velký hit Křídla motýlí.

Michal Hrůza stojí po Anetině boku jako strážný anděl. „Michal mě donutil udělat můj první krok k sobě samé a za to jsem mu nesmírně vděčná. Jeho názor pro mě hodně znamená, je silný. Známe se už dlouho a víme, co od sebe můžeme čekat. Jedno je ale jisté - Michal mě nakopává dopředu a strážným andělem rozhodně je,“ uvedla Aneta v dřívějším rozhovoru pro DOBRÝ DEN S KURÝREM.

Aneta Langerová je svá. Do světa showbyznysu zrovna moc nepatří - nevymetá večírky a nesnaží se za každou cenu zviditelňovat. „Já jsem si účast v soutěži nikdy nevyčítala, protože některý věci bych nikdy nevěděla, kdybych tou soutěží neprošla. Hodně lidí si myslí, že v sobě SuperStar chci zničit a zapomenout. Já ale musím říct, že se mi díky ní splnil sen a dnes můžu dělat to, co dělám. Pro mnohé to byl šok, že dělám něco jinýho, než by se ode mě očekávalo, ale já se díky své vlastní cestě můžu koukat sama sobě do očí. Bylo by jednodušší nazpívat všechny hity, co se mi dostanou pod ruku, ale pak bych to už nebyla já. Vybrala jsem si těžší cestu, ale mně to za to stojí,“ vysvětluje zpěvačka, která si prošla i obdobím davových psychóz, kdy ji fanoušci milovali a za nějakou dobu stejně silně odsuzovali díky její sexuální orientaci. „S oběma protipóly jsme se setkala v plné míře. Když jsem vyhrála v soutěži, najednou byla všechna pozornost soustředěná na mě - ohlas byl obrovský. Pak jsem se vydala vlastní cestou a poprvé se taky setkala s opravdovou kritikou své osoby i práce. Hlavně v loňském roce, kdy jsme s kapelou vyjeli na turné. Všichni očekávali Anetu, hvězdu ze SuperStar, a přijela introvertní holka se svou vlastní hudbou, o které nikdo nevěděl, kam vlastně patří. Do všeho pak začal bušit bulvár a plést se do mého osobního života a soukromí. Bylo to docela krutý pro rozmazlenou hvězdu, které tleskaly davy za cokoli, co udělala. Ale teď vím, co chci, a pomalu se zase škrábu nahoru,“ odhodlaně přesvědčuje Aneta, která fanouškům přiveze kromě písní z nového alba i staré prověřené pecky.

Aneta chce každé ze zastávek věnovat zvláštní pozornost na svém webu. Návštěvníci budou mít možnost o každé akci diskutovat, vkládat svoje fotky a videa a hodnotit svoje zážitky z koncertu. Na jejich podněty bude také reflektovat sama Aneta a další členové týmu.

Předprodej vstupenek na obvyklých místech.

autor: IVA TYMROVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace