Argema přijde koledovat na Bůrovce

Argema přijde koledovat na Bůrovce
Foto: Michal Pavlásek  /  Argema na Bůrovcích bude křtít knihu Fenomén Argema.
Topolná Kultura 22 / 12 / 2017

Knížku pokřtíme jarošovským pivem, říká Pepa Pavka

Argema měla úspěšný rok - jezdila turné k novému albu, slavila čtvrtstoletí a vydala knihu Fenomén Argema, kterou pokřtí na štěpánském večírku 26. prosince v Topolné na Bůrovcích. Hostem koncertu je spřátelená kapela Kumpáni z Uh. Hradiště.

V Topolné pokřtíte knížku Fenomén Argema - jak ji přijali fanoušci?
Kniha má prozatím velké ohlasy a nám samotným se také moc líbí. Myslím, že se povedla.
Čím ji pocákáte? Komu svěříte kmotrovství?
To ještě nevíme, ale uvažujeme o tom, že by bylo symbolické pocákat ji jarošovským pivem. To odjakživa k Argemě patří. (smích) Kmotrem bude autor knihy, Pepa Holomáč.
Ovlivní nějak politická kariéra vašeho manažera chod kapely?
Já myslím, že vůbec ne. Kalendář na příští rok už máme docela vyprodaný a spousta pořadatelů má zamluvené termíny i na rok 2019. Takže v tomto směru je vše OK. A to, co dělá ve svém volném čase, je nám absolutně jedno. (smích)  
Podruhé jste se spojili s Kumpány - jak vznikla spolupráce?
My jsme už dlouhou dobu kamarádi, takže jsme se domluvili, že si spolu sem tam zahrajeme. Oni jsou dobrá parta a to spojení fakt dobře funguje a těšíme se, jak to společně rozjedeme.  
Jak bude kapelník Pepa Pavka prožívat Štědrý den?
Já si ho vždycky užívám. Dopoledne si s přáteli z naší ulice dáme společně trochu vínečka a pak celý den sleduju v televizi pohádky a těším se na skvělý bramborový salát mojí manželky. Ale nejvíc ze všeho se těšíme na radost našeho pejska, který u stromku přímo šílí, když tam najde dárek pro sebe. Každý rok je z toho úplně na maděru a my se fakt dobře zasmějeme. První svátek vánoční jedeme k rodičům a na Štěpána se potkáme v Topolné s fanoušky...

autor: IVA PAŠKOVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace