Bruslit můžete celou zimu

Bruslit můžete celou zimu
Foto: ilustrační foto
Slovácko Kultura 12 / 01 / 2018

Uh. Hradiště
Kluziště najdete v samém centru města, v prostorách kolejního nádvoří jezuitské koleje na Masarykově náměstí, kde je 7 dní v týdnu v provozu umělá ledová plocha. Umělá ledová plocha je vhodná i pro děti a první krůčky na ledu, dospělé, přátele a všechny generace. Nebruslící mohou své blízké při radovánkách sledovat z pohodlí či zázemí přilehlé komunitní kavárny Café 21. Umělá ledová plocha je v provozu ve všední dny od 9 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 17 a neděli od 9 do 16 hodin, celodenní vstupné je 20 Kč.  

Uh. Brod
V Uherském Brodě můžete využít umělého kluziště na Masarykově náměstí denně od 10.00 do 12.00 a pak od 13.00 do 18.00, a to i za vyšších teplot. Bruslení zde bude po celou dobu provozu zdarma. Kluziště, které pojme zhruba 30 lidí, má také zázemí s lavičkami na přezutí a toaletou. Na Masarykově náměstí bude kluziště až do konce ledna, pak se s největší pravděpodobností přesune na náměstí 1. máje.

Veselí nad Moravou
Kluziště je umístěno v centru města v prostoru mezi kinem Morava a Panským dvorem. Ledová plocha je k dispozici až do +10 °C do 28. února. Veřejnost může využívat plochu k bruslení každý všední den odpoledne a o víkendech po celý den. Aktuální rozpis najdete na webu. Plochu lze využít také k rekreačnímu hokeji. K dispozici jsou  hokejové branky. Pro děti je možnost zapůjčit pomůcky pro bruslení nebo kužely. Cena: dospělí 30 Kč, děti a mládež 20 Kč, do 6 let zdarma.

Strání
Na kluzišti u zámečku můžete bruslit po-čt 15.30-19.00, pá-ne 10.00-20.00.
Bruslení je na vlastní nebezpečí, dozor není zajištěn! Pro hru s pukem a hokejkou je vyhrazeno pouze úterý a čtvrtek 18.00-19.00. Vstupné 20 Kč, děti do 10 let a důchodci zdarma. 

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace