Chicago tento týden po dvacáté

Chicago tento týden po dvacáté
Foto: Marek MALŮŠEK
Uherské Hradiště Kultura 09 / 12 / 2019

Velký muzikál a ještě větší zájem - tak by se dal shrnout nejdražší projekt v historii divadla, kterým je slavné Chicago. Divadelníci jej hrají teprve od konce června a zájem je obrovský, tento týden se bude hrát už po dvacáté. V prodeji jsou přitom už březnová představení.

Přiznám se, že jsem tak velký zájem čekal, kdyby se nedostavil, bylo by to znamení, že se nám Chicago nepovedlo,” říká ředitel divadla Michal Zetel s tím, že jde nejenom o nejdražší, ale i nejnáročnější projekt v historii divadla. “Na každém představení se podílí téměř padesát lidí, mezi kterými nejsou jen herci, tanečníci a muzikanti, ale i rekvizitářky, kostymérky, osvětlovači, zvukaři, technici a další profese,” vyjmenovává ředitel.

Chicago se souborem nastudovala režisérka Linda Keprtová, do hlavních rolí obsadila Pavlínu Hejcmanovou, Terezu Hrabalovou a Tomáše Šulaje. Diváckou spokojenost potvrzuje i fakt, že zatím každou reprízu diváci odměnili potleskem vestoje. “Byl to velký zážitek a rozhodně jsem Chicago neviděla naposledy,” svěřila se například Jana Čechová a přidala se tak k zástupu tisícovek diváků, mezi kterými už byl například i dvorní režisér Jiřiny Bohdalové Zdeněk Zelenka.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace