Chinaski ukážou, že život není blbej

Chinaski ukážou, že život není blbej
Foto: Chinaski  /  Chinaski přivezou s novým albem bombastickou scénu.
Zlín Kultura 20 / 10 / 2017

Na fanoušky čeká monstrózní pódium a fantaskní světelná scéna

Největší pódium, jaké lze postavit v českých halách, posuvné LED plochy, jež dokáží dynamicky měnit scénu, jedna z nejlepších zvukových aparatur na světě s mixážním pultem, který je jediným exemplářem ve střední Evropě, nebo zapojení fanoušků do projekcí... To jsou kulisy, ve kterých jedna z nejpopulárnějších českých kapel Chinaski odehraje pětadvacítku svých hitů v rámci turné k desátému albu Není nám do pláče.
„Promítli jsme do něj naše zkušenosti čtyřicátníků. Že některé věci nejsou jako ve dvaceti, ale že se i dál máme skvěle. O tom to celé je, přiznává frontman kapely Michal Malátný, který po roční přestávce přijede se svou kapelou s největší světelnou a zvukovou show v historii kapely.
Chinaski už na sklonku minulého roku spustili nový web a hashtag #neninamdoplace. Inspirovalo je k tomu pozitivní vyznění nových písniček na albu. „Všude kolem nás se to hemžilo negativními zprávami, ale my chtěli ukázat, že život není blbej, říká kytarista František Táborský. „Vyzvali jsme proto lidi, aby fotili nebo natáčeli svoje šťastné okamžiky a sdíleli je na webu s ostatními. A aniž bychom tento nápad jakkoli propagovali, jsou už na stránkách tisíce fotek kluků a holek, kterým není do pláče. Chceme v tom určitě pokračovat a pokusit se s našimi fanoušky vytvořit největší galerii fotek šťastných okamžiků, která se promítne i do vizuální show celého turné, dodává Táborský. Ve Zlíně se na Chinaski můžete těšit ve čtvrtek 26. října na Zimním stadionu Luďka Čajky. Vstupenky jsou k dostání v předprodejích.
 

autor: IVA PAŠKOVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace