Chystáte se navštívit Slavnosti vína a co pro vás znamenají?

Chystáte se navštívit Slavnosti vína a co pro vás znamenají?
Uherské Hradiště Kultura 09 / 08 / 2017

Anketa DOBRÉHO DNE

Irena Vacková: Po dlouhé době účast na Slavnostech vína vynechám, neboť budeme na naší chajdičce mít Slavnosti nové střechy, doufám. Pokud by to neklaplo, mám jistotu, že se na žal budu mít kde napít. (úsměv)
Monika Horká: Slavnosti vína jsou super a moc se mi líbí, že je máme! Ten den budeme dopoledne zkoušet (herci nemívají sobotu volnou, oproti většině jiných povolání máme pracovní týden šestidenní). Ale snad pak ještě něco stihneme. Rozhodně pro jistotu přepírám deky, kdyby se nám někdo ohlásil na přespání.
David Vacke: Jsem hrdý, že naše město opět přitáhne právem takovou pozornost, ale sám se účastním jen sporadicky - raději si užívám vína během roku komornějším způsobem.
Pavel Hromádka: Slavnosti vína se navštívit nechystám, je to jeden z druhů folkloru, ke kterému bohužel blízko nemám. Asi i proto, že jsem z Pardubic a z paneláku. (úsměv) Ale na památky se někdy podívám rád. Tím spíš, když se můžu dostat tam, kam obvykle přístup umožněn není. Ale možná bude i nějaký doprovodný program, který by mohl být vhodný pro našeho synka, že? Jestli ale spíš nebudeme v divadle zkoušet nebo večer hrát. To taky ovlivní rozhodování.
Josef Kubáník: Rád do Hradiště na Slavnosti vína zvu přátele, aby viděli naše krásné město obléknuté do slavnostního. Předloni jsme s Ondrou Brzobohatým a Táňou Kuchařovou navštívili věznici, byl to pro ně silný zážitek, o kterém mluví dodnes, loni jsem vzal jiného kamaráda na komentovanou prohlídku kostela. Těším se i letos, jen se bojím, aby tentokrát nebylo méně vína a více předvolebního guláše.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace