Další Jízda Harafice s herci Slováckého divadla

Další Jízda Harafice s herci Slováckého divadla
Uherské Hradiště Kultura 05 / 05 / 2014

Právě dnes (v pondělí 5. května) startuje předprodej akce, která už třetím rokem neodmyslitelně patří nejenom k předprázdninovému, ale i předvánočnímu času. Jde o Jízdu cimbálové muziky Harafica a herců Slováckého divadla. Ti, kteří by ale na lístky čekali v divadle, by čekali marně. Tentokrát je to trochu jinak.
„Zájem byl už tak velký, že mezi diváky docházelo ke spekulacím, jestli je v prodeji všech téměř 400 lístků, když se na některé nedostalo. Rozhodli jsme se proto pro transparentní předprodej prostřednictvím online rezervace na webu naší muziky,“ vysvětluje umělecký šéf Harafice a jeden z autorů večera Petr Gablas s tím, že předprodej začíná dnes v 17.55.
Na co se mohou ti, kterým se podaří sehnat vstupenku, těšit? „I tentokrát to budou hlavně dvě hodiny zábavy, kdy zazní nejrůznější skladby, a to včetně muzikálových. Slyšet je v podání cimbálovky, a ještě navíc Harafice, je i pro nás zážitek,“ říká herec a moderátor akce Josef Kubáník a připomíná, že i tentokrát chystají divadelníci s muzikanty nejedno překvapení.
Mnohé bude zajímat i jméno do poslední chvíle utajeného hosta. Vzhledem k tomu, že v předchozích večerech to byla samá zvučná jména, ať šlo o herečku Květu Fialovou, hudebníka Ondřeje Brzobohatého, nebo jednoho z našich nejlepších stepařů Jana Bursu, dá se někdo podobný očekávat i tentokrát. „Jednali jsme s jedním známým zpěvákem, ale minulý týden se omluvil s tím, že natáčí. Slíbil však, že dorazí před Vánoci. Teď máme v hledáčku slavnou olympioničku, a i to by mohla být událost,“ naznačuje Josef Kubáník a připomíná, že host není tím hlavním lákadlem. „Akce je postavená především na jedinečném spojení herců divadla a Harafice a tak to i zůstane,“ dodává herec. Letní jízda proběhne 11. června ve Slováckém divadle.

Tagy článku

TOPlist