Další osmitisícovka opět pokořena!

Další osmitisícovka opět pokořena!
Uherské Hradiště Kultura 24 / 05 / 2014

„Publikum své regionální herce miluje víc než ty z Prahy. Když dorazí pražský zájezdový soubor celebrit, nebývá divadlo třeba vůbec vyprodané. Přitom například Slovácké divadlo v Uherském Hradišti má 8 tisíc předplatitelů. To je víc, než má Národní divadlo. Tam je radost sedět,“ prohlásil prezident Herecké asociace Jiří Hromada. Svá slova může opakovat i následující rok. Divadelníci totiž opět pokořili magickou osmitisícovku předplatitelů.
„Radost, čirá radost,“ komentoval úspěch divadla jeho ředitel Igor Stránský, jenž se stal hlavní tváře originální kampaně s názvem Přeskočilo nám! „Když víme, že nás diváci milují a podporu nám všemožně připomínají, je to pro nás ten největší motor do další práce,“ usmívá se principál.
Nyní má však plnou hlavu starostí s novým dramaturgickým plánem. Ten sice divákům představí až na podzim, ale je podle něj jedním z nejlepších za poslední léta. „Pořád opakuji, že divák je pro nás na prvním místě, a tak tomu bude i příští rok, kdy oslavíme sedmdesáté narozeniny. Jestli všechno klapne a podaří se nám sehnat všechna autorská práva, tak si troufnu tvrdit, že publikum čeká šest velkých zážitků.“
Víc však prozradit nechtěl, s herci se raduje z faktu, že do jím vedeného divadla i letos přichází nejvíc předplatitelů ze všech činoherních divadel republiky.
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace