Další těhotenství v divadle

Další těhotenství v divadle
Foto: Marek Malůšek  /  Ředitel slaví! Jeho manželka je těhotná!
Uherské Hradiště Kultura 24 / 10 / 2016

Jitka Hlaváčová, Pavlína Hejcmanová, Tereza Novotná, Klára Vojtková - to jsou jen některá jména hereček, jejichž těhotentství před rokem pěkně zamotalo hlavu řediteli divadla Michalu Zetelovi. A když už to vypadalo, že vlna odchodů na mateřskou dovolenou ustala, přišla další zpráva v podobě dalšího miminka na cestě. Tentokrát však přímo z ředitelny. Ano, teď je to opravdu moje práce,” krčil rameny ředitel Michal Zetel, když oznamoval, že jeho manželka přivede po Novém roce na svět druhého potomka.
Co to znamená pro divadelní provoz? Role paní Zetelové přeobsazujeme, už to poznali diváci, kteří v uplynulých dnech viděli Vojnarku, kde se v titulní roli místo ní představila Pavlína Hejcmanová,” říká herec a mluvčí divadla Josef Kubáník. Díky zmiňovanému těhotenství se ale na jeviště zřejmě také v některých rolích vrátí i Klára Vojtková, kterou tak mohou vidět diváci například v komedii Sám na dva šéfy.
V divadle věří, že už je žádné podobné překvapení nečeká. Maminkám to samozřejmě přejeme, ale znamená to pro nás velké komplikace v samotném provozu. Na druhou stranu může naše dramaturgyně na program brzy zařadit třeba Sněhurku a sedm trpaslíků. Herci na to budou,” uzavírá s úsměvem Josef Kubáník.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace