Dejte si ve čtvrtek kafe U hladového herce. Obsluhovat budou Hlaváčová nebo Šulaj

Dejte si ve čtvrtek kafe U hladového herce. Obsluhovat budou Hlaváčová nebo Šulaj
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 11 / 11 / 2020

Čaj, kávu a chleba se sádlem a cibulí nabídnou oblíbení herci Slováckého divadla svým příznivcům ve čtvrtek 12. listopadu od 14 do 18 hodin. Výdejní okénko s trefným názvem U hladového herce otevřou přímo u hlavního vchodu do Slováckého divadla.

„Naši diváci a přímý kontakt s nimi už nám tak moc chybí, že jsme přemýšleli, jak se s nimi potkat. Výdejní okénka jsou povolená, tak jsme toho využili,“ vysvětluje mluvčí divadla Josef Kubáník.

Obsluhovat, samozřejmě za dodržení všech vládních nařízení, budou například Jitka Hlaváčová a Tomáš Šulaj, aktuálně nominovaní na prestižní Ceny Thálie, či Petra Staňková. „Chodím na brigádu do kavárny, tak vlastně celkem pravidelně některým z našich diváků kávu vařím, ale tentokrát to bude jiné a moc se na to těším,“ říká Petra Staňková, která se letos umístila mezi trojicí nejoblíbenějších uherskohradišťských hereček.

Každý divák, který si ve čtvrtek odpoledne za symbolickou cenu koupí od divadelníků občerstvení, dostane zdarma podepsanou fotku svého oblíbeného herce a možnost přijít na představení Jesus Christ Superstar 14. ledna se speciální slevou. Kód ke slevě obdrží rovnou se svým nápojem nebo voňavým chlebem.

„Věříme, že v lednu už se budeme moct všichni do sytosti potkávat, popovídat si a udělat si společnou fotku jako oslavu toho, že zase můžeme,“ uzavírá Josef Kubáník.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace