Derniéra 1+2=6 proběhne v únoru

Derniéra 1+2=6 proběhne v únoru
Foto: Jan Karásek
Uherské Hradiště Kultura 16 / 01 / 2022

Na konci roku měli divadelníci odehrát dvě reprízy veleúspěšné komedie 1+2=6, která na prknech Slováckého divadla baví diváky téměř 15 let. Nakonec koronavirus rozhodl jinak, ale diváci se s oblíbenou komedií rozloučit mohou. Derniéra je naplánovaná na pátek 18. února.

„Věříme, že po několika nucených odkladech derniéra konečně klapne. Komedie, která na prknech Slováckého divadla strávila neuvěřitelných 15 let, si důstojné rozloučení zaslouží. No, i když úplně důstojné možná nebude, doufáme, že se při ní spíš všichni pořádně pobavíme,“ usmívá se mluvčí divadla a herec Josef Kubáník, který v druhé nejúspěšnější komedii v celé historii Slováckého divadla ztvárňuje Stanleyho Gardnera, a naznačuje, že derniéra je vždy příležitostí pro legrácky, které by si herci jinak dovolit nemohli.

Komedie o záletném taxikáři, který má dvě manželky a vede dvojí život, měla ve Slováckém divadle světovou premiéru v roce 2007 a zhlédly ji desetitisíce nadšených diváků. Posledních pár vstupenek na derniéru je k dispozici na webu a v pokladně Slováckého divadla.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace