Desmod přispěje na onkologické pacienty

Desmod přispěje na onkologické pacienty
Foto: UQ  /  Tanečnice z Unique Queens dokáží navodit pravou brazilskou atmošku!
Uherský Ostroh Kultura 06 / 11 / 2019

Den sportu a světel života proti rakovině

Ve čtvrtek 7. listopadu tomu bude 6 let od zbytečné smrti Ivana Klaudy. „Zbytečné proto, že kdyby vyslyšel své tělo a navštívil svého lékaře včas, nepodcenil situaci, mohl tu být dnes ještě s námi,“ upozorňuje Ivan Klauda ml., který Den sportu a světel života proti rakovině organizuje jako vzpomínku na svého otce, pomoc a osvětu.
Den sportu a světel života proti rakovině se vrací už popáté, aby přispěl na pomoc onkologickým pacientům. Letos se koná o víkendu 8. - 11. listopadu v sokolovně.
Veškerý výtěžek z akce, která vyvrcholí ohňostrojem a koncertem kapely Desmod, poputuje čtyřem onkologicky nemocným dětem z okolí Uherského Ostrohu - Kryštůfkovi z Bojkovic, Marušce z Prakšic, Jirkovi ze Starého Města, Nelince z Hrubé Vrbky - a Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek.
Přijďte se celý víkend bavit i sportovat na lekcích jumpingu, crossfitu, taeba, piloxingu, střečingu, tabaty a dalších. „V pátek od 18.30 do 21.00 bude sportovní hala nejspíš nadskakovat ze základů, protože ji čeká Jumping Neon Show. Na trampolínkách se na pódiu vystřídají lektorky Klára a Sabina z Uherského Ostrohu, Gábina ze Vsetína a jumperky z SF Jablonce nad Nisou,“ prozrazují norganizátoři. 
V sobotu dopoledne roztančí sportovní halu oblíbená dětská skupina Čiperkové a své umění nám předvedou děti z mateřské školy Sídliště a ostrožské gymnastické naděje.

Program

Pátek 8. listopadu

18.30 jumping Klára, Sabča + SF Jablonec + Gabča (Vsetín)

sobota 9. listopadu

10.00 Čiperkové

13.30-14.15 pilates s Maruškou a Olinkou

14.15-14.35 slavnostní zahájení - Brazil show UNIQUE QUEENS

14.35-15.10 tabata s Ivanem, Marianem, Silvou a hostem Filipem Trojovským

15.10-15.30 soutěž v nadhozu, ženy i muži, s Filipem Trojovským
15.30-16.00 crossfit ve skupině s Filipem Trojovským

16.00-16.15 taneční škola, Lenka UH

16.15-17.00 taebo, Andrea
17.00-17.10 Překvapení!
17.10-17.55 piloxing, Karolína a tým SuperFitness Jablonec
17.55-18.10 strečink s Kájou a Ivanem
18.10-18.30 slavností ukončení a předání výtěžku + tombola
18.45 ohňostroj

20.30 support, Martin Šafa Šafařík

21.00 koncert Desmod

22.30 afterparty, Duo MaMi


autor: IVA PAŠKOVÁ
TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace