Diváci zahrnují herce čím dál originálnějšími dárky

Diváci zahrnují herce čím dál originálnějšími dárky
Foto: archiv herců
Uherské Hradiště Kultura 20 / 01 / 2017

To, že herci dostávají od svých věrných diváků nejrůznější dárky, je známé. Většinou jde o kytky, lahve, čokolády. Uherskohradišťští divadelníci ale mají diváky, kteří si dají práci vymyslet čím dál víc originálnější pozornosti.
Spoustu dárků dostáváme při Rychlých šípech. Kromě vyšité vlajky jsou to nejrůznější dorty, koláče, ale už jsme dostali i láhev slivovice se speciálním nápisem,” vzpomíná představitel Jindry Hojera David Vaculík. Zdeněk Trčálek připomíná, že originální pozornost herci dostali i od skutečného Jindry Hojera, který se před koncem roku přijel podívat na 450. reprízu. Na každého z nás čekal hrneček s vyobrazením našeho jména.”
Před nedávnem jsem dostal od diváků z Hluku, pro které jsem namlouval pár vět do jejich inscenace, láhev slivovice s vypískovaným logem divadla. Udělalo mi radost obojí. Slivovice byla výtečná a láhev originální,” přidává se Josef Kubáník, kterého potěšil i jeden z vánočních dárků v podobě Nutelly s originálním nápisem Slovácké divadlo. Že si někdo dá tu práci a zařídí to, aby nám to udělalo radost, je neuvěřitelné. Když jsem tu sklenici přišel ukázat kolegům, tak tak jsem ji před nimi ubránil. Hlavně tedy před Jirkou Hejcmanem a Tomem Šulajem,” dodává se smíchem.
V jednom Šansonování jsem měl povídku o tom, jak jsem jako dítě toužil dostat k Vánocům malou harfičku. A teď jsem ji na derniéru dostal od jedné divačky. To bylo dojemné, že rok na tu příležitost čekala,” vybavuje si zase jeden z nejmladších členů souboru David Macháček. A Tomáš Šulaj? Dostal jsem třeba krásný zlatý klobouk s nápisem: klobouk dolů před vaším uměním. To mě potěšilo, stejně jako saténové trenýrky z Donaha!. Ale nejčastěji dostávám čokoládu a víno, takže je ze mě tlustý alkoholik,” uzavírá s úsměvem miláček publika.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace