Divadelníci vyhlašují soutěž - foťte se s herci

Divadelníci vyhlašují soutěž - foťte se s herci
Foto: Marek Malůšek  /  Pokrevní bratři Trča a Váca.
Uherské Hradiště Kultura 01 / 07 / 2016

Léto je tady ve Slováckém divadle se rozhodli prožít je hravě. „Našim hercům se stává, že je během prázdnin zastavují diváci a chtějí se s nimi vyfotit. A tak jsme si řekli, že vyhlásíme soutěž o nejlepší fotku,” říká Markéta Kudeříková z marketingového oddělení divadla s tím, že snímky pak divadelníci zveřejní na facebookovém profilu divadla a autor toho, který získá nejvíc palců nahoru, se může těšit na jedinečnou cenu. „Může si vybrat jakoukoliv naši inscenaci a my jej pak vezmeme do divadelního zákulisí, aby viděl, co všechno se během představení děje,” prozrazuje Markéta Kudeříková. Fotky je možné zasílat už teď až do konce prázdnin buďto přímo na facebook divadla, nebo na mail marketing@slovackedivadlo.cz.

Co taky zažili herci na dovolených
Když jsem byl na dovolené v Bulharsku, přitočil se ke mně na pláži pán, že budu určitě Jindra Hojer ze Slováckého divadla. Udělali jsme si fotku a slíbili si, že se u nás v divadle zase potkáme. A minulý týden jsem parkoval v Brně, když mi neznámá paní povídá: „Já vás znám ze Slováckého divadla. Tady neparkujte, tady by vám to mohli odtáhnout.” Paní jsem poděkoval. Nebýt toho, že mě znala, nechala by mě tam stát a byl bych možná bez auta.
David Vaculík

Byli jsme na dovolené v Tatrách a navštívili s rodinou úplně neznámou jeskyni. Všude byla tma, měli jsme na hlavě jen čelovku a svítili si na cestu a bylo nás tam opravdu jen pár, když vtom se ozvalo: „Jé, já vás znám z Rychlých šípů.” Jen jsem se lekl, aby po mně nechtěli předvést práci s buzolou.
Zdeněk Trčálek

Čekal jsem v pohodlí sedadla na slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu v hotelu Thermal. Fotografové bláznili z Mela Gibsona, který stál dva metry ode mě, z druhé strany paní Janžurová, paní Havlová a do toho se na mě zadívala nějaká paní a pak nesměle řekla: „Jste to vy? Vy jste můj nejoblíbenější herec. Žiju v New Yorku a když přijedu do Čech, neodpustím si návštěvu hradišťského divadla.” Tak jsem se paní podepsal, vyfotil se s ní a Mela Gibsona jsme nechali druhým.
Josef Kubáník

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace