Divadlo spustilo online předprodej i po dobu prázdnin

Divadlo spustilo online předprodej i po dobu prázdnin
Slovácko Kultura 30 / 06 / 2014

Dnes asi na návštěvu divadla, zvlášť když právě začínají prázdniny, hned tak někdo nemyslí. Ale slováčtí divadelníci připravili na září tak zajímavý program, že možná stojí zato zamyslet se nad tím, jestli si lístky neobstarat už teď. Online rezervace jsou k dispozici po celé léto.
„Největší zájem bude asi o dvě akce. Tou první jsou 85. narozeniny Květy Fialové, tou druhou pak 400. repríza Rychlých šípů,“ prozrazuje ředitel Igor Stránský a přibližuje jednotlivé akce blíže.
„Narozeniny paní Květy slavíme v divadle pravidelně už několik let, ale letos poprvé jsme zvolili večer vyprávění, vzpomínání a mnoha hostů, kteří jedné z našich nejoblíbenějších hereček osobně popřejí. Jsme rádi, že spousta z nich přijede z Prahy jen kvůli tomuto večeru,“ raduje se ředitel Stránský, jenž s Květou Fialovou nastudoval dvě inscenace - ta první Harold a Maude jí pak vynesla nejprestižnější herecké ocenění u nás, Thálii. Slavnostní narozeninový večer proběhne 31. srpna.
Druhou atraktivní akcí pak bude jubilejní 400. repríza Rychlých šípů. Ta je naplánovaná na polovinu září a divadelníci slibují nejedno překvapení včetně bohatého rautu pro diváky i nové scénky. „Rychlé šípy jsou naším rodinným stříbrem a každá repríza je pro nás slavností. Je asi jasné, že 400. repríza bude ta nejslavnostnější, jakou jsme kdy hráli,“ říká Tomáš Šulaj představující už od premiéry v roce 2000 potrhlého Rychlonožku.
Na obě jmenovaná představení, ale i na ta další, je možné rezervovat si lístky na webu Slováckého divadla po celý červenec. V druhé polovině srpna už bude otevřena i divadelní pokladna.

Tagy článku

TOPlist