Divadlo uvede bláznivou komedii Woodyho Allena

Divadlo uvede bláznivou komedii Woodyho Allena
Foto: Marek MALŮŠEK  /  Režisér Zdeněk Dušek.
Uherské Hradiště Kultura 17 / 01 / 2020

Leden 2020 pro Slovácké divadlo znamená nejenom vstup do 75. roku jeho existence, ale také první změnu. Režisér Zdeněk Dušek, známý například coby tvůrce úspěšných Nájemníků, který měl připravovat komedii Hexenšus, se rozhodl od nastudování titulu odstoupit.
„Pan režisér mi všechno oznámil ve chvíli, kdy jsme měli venku propagační materiály a kdy jsme diváky seznamovali s novinkami. Byla to pro nás velká komplikace a chápeme, že publikum může být stejně jako my rozčarováno,“ krčí rameny ředitel divadla Michal Zetel. „Trval jsem ale na tom, že nový titul, který si pan režisér Dušek vybere, bude rovněž situační komedie a svojí kvalitou stejná, či dokonce lepší. Povedlo se to a diváci se díky tomu mohou těšit na Prokletí nefritového škorpióna Woodyho Allena,“ raduje se z novinky, kterou začne tým režiséra Zdeňka Duška studovat už od začátku února, ředitel Michal Zetel.
Na změně nakonec diváci ale vydělají, protože divadlo uvažuje o tom, že komedii Hexenšus do repertoáru zařadí příští rok. Jméno režiséra je prozatím v hledáčku.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace