Divadlo ve slevě? Slovácké to odmítá

Divadlo ve slevě? Slovácké to odmítá
Uherské Hradiště Kultura 12 / 03 / 2012

Je libo masáž se slevou? Nebo podobně výhodný pobyt na horách? Není to nic složitého, stačí zkontaktovat některý ze slevových internetových portálů. V poslední době se však množí dotazy směrem ke Slováckému divadlu, zda i ono nabídne vstupenky výhodněji. Jaká je odpověď?
„Snad diváky nezklameme, ale neuvažujeme o tom,“ říká manažerka uherskohradišťské scény Naděžda Slachová. „Ty důvody jsou dva. Jednak to nepotřebujeme, protože drtivá většina našich představení je vyprodána i bez podobných akcí,“ pokračuje a ukazuje tabulku, podle které mělo Slovácké divadlo loni naplněné hlediště z více jak 90 %. „Zásadnější je ale fakt, že nám přijde neuctivé k našim hercům, abychom jejich práci prodávali pod cenou. Jako členové jedné z nejrespektovanějších scén by si to nezasloužili.“ Na dotaz, zda se nebojí, že by diváky odlákaly akce jiných kulturních institucí, odpovídá klidně. „Ne, toho se opravdu nebojíme. Kdo do našeho divadla jednou začal přicházet, ten se vrací. Odliv diváků neřešíme.“
Ceny vstupenek do Slováckého divadla se ve srovnání s cenami v jiných městech drží spíše v nižších hodnotách. Lístky na odpolední představení se dají sehnat už od 100 korun, atraktivní tituly diváky přijdou ale až na 300 korun. Problém je však v tom, že i za tuto cenu je hned vyprodáno.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace