Do Chicaga se vrací i herečka Anna Pospíchalová

Do Chicaga se vrací i herečka Anna Pospíchalová
Foto: Marek MALŮŠEK
Uherské Hradiště Kultura 10 / 05 / 2019

Herečka Anna Pospíchalová si odskočí z mateřské dovolené do muzikálu Chicago v režii Lindy Keprtové. Na jeviště se vrátí v roli Mary Sunshineové.
„Moc se těším. Je to super být zase součástí našeho pohodového slováckého týmu. Hlavně jsem šťastná, že mi spadl velký kámen ze srdce. Bála jsem se, jak bude syn Benjamín reagovat na nástup do školky, a zatím to opravdu nemůže být lepší. Musím ale taky tvrdě pracovat na svém hlase. Role Mary Sunshineové je opravdu pěvecky velmi náročná. Většinou to zpívají operní zpěvačky nebo je role obsazována muži. Je to pro mě velká výzva,“ uvedla herečka.
Anna Pospíchalová je členkou ansámblu Slováckého divadla od roku 2001. Za tu dobu zde ztvárnila desítky rolí, mezi jinými například Mášu v Rackovi, Kněžnu v Lucerně, Raněvskou ve Višňovém sadu a mnoho dalších. Pravidelně se ale objevuje i v muzikálových titulech, ať šlo o Donaha!, Dobře placenou procházku či Pokrevní bratry. „Mám muzikály ráda moc. Ráda zpívám i tančím. Ale jsem taky moc ráda, že ve Slováckém divadle se střídá muzikál s činohrou. To je pro herce úplně ideální možnost realizace,“ dodala Anna Pospíchalová, která s manželem Jiřím vychovává tři děti.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace