Do Slováckého na stejnou komedii? Klidně i dvacetkrát

Do Slováckého na stejnou komedii? Klidně i dvacetkrát
Uherské Hradiště Kultura 17 / 03 / 2013

Jak se dá mezi diváky poznat posedlost Slováckým divadlem? Třeba tím, že na některou hru přijdou i dvacetkrát po sobě. Přiznalo se k tomu hned několik věrných návštěvníků a divadelníci uvažují, že ty nejvěrnější odmění.
Všechno vypuklo před několika týdny, když si za herci přišla nechat podepsat knížku Bohdana Snopková a přiznala se, že komedii Rychlé šípy ten večer viděla už po dvacáté. Brzy poté, co se informace objevila na divadelním facebooku, se k ní začali přidávat další. „Jé a já myslela, že tím, že jsme se sestrou byly na Rychlých šípech jedenáctkrát, jsme přeborníci. Tak to máme co dohánět,“ svěřila se další divačka na internetu a brzy se ozvala další rekordmanka. „Viděla jsem na facebooku Slováckého divadla fotku paní, která byla 20x na Rychlých šípech. Mám velkou radost, že nejsme jediní blázni do divadla - my jsme zase viděli dvaadvacetkrát muzikál Donaha!. At´ žije divadlo! Za tu radost, co jste nám již vy herci předali, děkujeme,“ napsala další pravidelná návštěvnice divadla a divačka jménem Marie viděla jedenáctkrát muzikál Cikáni jdou do nebe. „A to jsme ještě neskončili. Slovácké divadlo je pro nás naprostá jednička - a to nejsme z Hradišťa,“ dodala.
„Jsme tím moc potěšení,“ neskrývá překvapení představitel Dlouhého Bidla a mluvčí divadla Josef Kubáník. „Taková věrnost se hned tak nevidí. Snad je na nás poznat, že do hraní dáváme každý večer úplně všechno,“ dodává Josef Kubáník s tím, že s kolegy se pokusí vymyslet akci, kde by ty nejvěrnější odměnili. „Je dobré, aby všichni naši diváci věděli, že bez nich by Slovácké divadlo neexistovalo.“

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace