Do Slováckého přijede Maciuchová, Langmajer i Kostka a Němec

Do Slováckého přijede Maciuchová, Langmajer i Kostka a Němec
Foto: archiv Divadla Ungelt
Uherské Hradiště Kultura 18 / 11 / 2019

Říká se svůj k svému, a tak jsem moc rád, že spolupráci navazují dvě z nejlepších divadel u nás,” nechal se slyšet loni na podzim Michal Zetel s tím, že Hradiště bude po celý rok hostit kolegy z pražského Ungeltu. Zájem byl tak obrovský, že všechna představení, stejně jako dnes, kdy se v divadle hrají Deštivé dny, byla okamžitě vyprodána a divadelníci se tak rozhodli ve spolupráci pokračovat i po Novém roce.
Díky ní se naši diváci mohou v roce 2020 těšit na takové osobnosti, jako je Hana Maciuchová, Jiří Langmajer, Petr Kostka, František Němec a další,” dodává ředitel a připomíná, že pražské divadlo Ungelt je jednou z nejrespektovanějších divadelních scén u nás, která se chlubí čtyřmi Tháliemi a podobně jako v Hradišti uvádí inscenace v české premiéře. Dokonce se nám podařilo vyjednat, že na Slovácko kolegové přivezou novinku Housle, která bude mít teprve v prosinci evropskou premiéru a už teď je v Praze vyprodaná na několik měsíců dopředu. Unikátní je nejenom příběh, ale i herecké obsazení se složení Jiří Langmajer, Pavel Liška a Milan Hein,” prozrazuje ředitel.
Data představení Ungeltu budou divadelníci zveřejňovat na webu, ale za přízeň odmění hlavně své předplatitele, ti se totiž o předprodeji dozvědí v předstihu a budou tak mít možnost zakoupit si vstupenky dřív.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace