Dva úplně nazí muži slaví pětadvacátou reprízu

Dva úplně nazí muži slaví pětadvacátou reprízu
Foto: Marek MALŮŠEK
Uherské Hradiště Kultura 07 / 06 / 2019

Momentálně jedna z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla Dva úplně nazí muži oslaví příští středu už pětadvacátou reprízu. Pozoruhodné je, že premiéra proběhla teprve před necelým půlrokem a na dlouhé měsíce je téměř vyprodána.
„Velice nás těší, že o Dva úplně nahé muže je takový zájem. Aby se na všechny zájemce dostalo, přidali jsme do prodeje už i zářijovou a říjnovou reprízu,“ prozradil ředitel divadla Michal Zetel.
Komedii Sébastiena Thiéryho nastudoval ve Slováckém divadle režisér Lukáš Kopecký. Hra popisuje vtipnou zápletku, kdy se úspěšný pařížský právník a věrný manžel jednoho dne probudí nahý vedle svého podřízeného z advokátní kanceláře. A ten je rovněž nahý. Ani jeden z nich situaci nechápe.
„Už po prvním přečtení textu jsem tušil, že to bude velká legrace. Sám jsem tu hru znal už dřív, a musím říct, že jsem se už dlouho tak dobře nebavil,“ doplnil jeden z hlavních protagonistů komedie, herec Tomáš Šulaj. Spolu s ním si diváci užívají herectví Pavla Šupiny, Petry Staňkové a Kláry Vojtkové. Ta však odchází na mateřskou dovolenou a po prázdninách ji nahradí jiná herečka. Její jméno zatím divadlo nezveřejnilo.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace