Gympl se slováckými herci už dnes!

Gympl se slováckými herci už dnes!
Foto: archiv TV NOVA  /  Seriál Gympl dnes pokračuje druhou sérií.
Uherské Hradiště, Praha Kultura 25 / 02 / 2013

Oblíbený Adam Kábrt v podání Ondřeje Brzobohatého, někdy trochu labilní Milada Smutná, kterou hraje Zuzana Bydžovská, ale také drzý Patrik hraný Jáchymem Krausem - to jsou jen některé postavy oblíbeného seriálu televize Nova Gympl, který na podzim každý týden sledovalo více jak milion diváků.
Právě dnes startuje druhá řada a kromě jmenovaných postav přibudou další. Zahrají si je i herci Slováckého divadla.
„Ano, můžu to potvrdit, dostal jsem nabídku z produkce seriálu, objevím se v několika dílech v policejní uniformě,“ říká Petr Čagánek známý z divadelních prken jako hlavní postava muzikálu Cikáni jdou do nebe. Nebude ale sám, kdo se televizním divákům představí. „Čeká mě role doktora Vaněčka. Mojí sestřičkou bude Majka, kterou hraje Daniela Šinkorová, a potkají mě trable s adoptovanou holčičkou,“ prozrazuje zápletky další z uherskohradišťských herců Josef Kubáník.
Natáčení se ale zúčastnili i Pavel Hromádka, Tereza Novotná, David Vaculík a dokonce i ředitel divadla Igor Stránský. „Jsem rád, že produkce už neloví jen mezi pražskými herci, ale že ví o vynikajících hercích ze Slováckého divadla,“ raduje se ředitel s tím, že seriál je velkou reklamou pro celé divadlo. „Budeme moc rádi, když si diváci, kteří k nám nechodí moc často, řeknou: Toho znám z televize, jdu se na něj podívat naživo. Možná je překvapí, jak dobré herce máme,“ dodává ředitel.
První dva díly odvysílá Nova dnes a ve středu v hlavním vysílacím čase od 20.20.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace