Herci se těší na prázdniny

Herci se těší na prázdniny
Foto: archiv Vladimíra Doskočila  /  Herci za velkou louží.
Slovácko Kultura 30 / 06 / 2014

Ještě tento týden a divadelníci na šest týdnů zavřou herecké šatny, aby si mohli od světel, líčidel a každodenního zkoušení odpočinout. Kam oblíbené uherskohradišťské tváře vyrazí?
„Jako každoročně, i letos se chystám cestovat po krásách Česka,“ prozrazuje Pavel Hromádka, známý například z komedií Nájemníci a Peklo v hotelu Westminster, ale i z inscenací brněnského Buranteatru. To jeho kolegyně Andrea Nakládalová vyrazí i do zahraničí. „Moc se těším do Benátek, je to kouzelné město,“ říká zasněně představitelka Haničky z Lucerny a dalších postav.
Do ciziny míří i rodiny Tomáše Šulaje a Zdeňka Trčálka. „Vyrážíme společně do Chorvatska a vůbec nám nevadí, že si od sebe neodpočineme,“ usmívají se herci a potvrzují tím zprávy o tom, jak je ve Slováckém divadle přátelská atmosféra.
Divadelníci ale nebudou jen relaxovat. Josefa Kubáníka čekají i pracovní povinnosti. „Kromě moderování Letní filmové školy se chystám na natáčení Kriminálky Anděl a také se těším na karlovarský filmový festival,“ vyjmenovává s tím, že i on už balí k moři, konkrétně vyrazí na řecký ostrov Kos.
A Jitka Josková? „Já nevím vůbec nic. Ale vzhledem k tomu, že jsem šťastně zamilovaná, tak očekávám prázdniny plné překvapení,“ uzavírá s romantickým úsměvem oblíbená herečka.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace