Herci vytvořili originální videa, dělají si legraci sami ze sebe

Herci vytvořili originální videa, dělají si legraci sami ze sebe
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 18 / 11 / 2019

„Moc se těším na bláznivou komedii Hexenšus a chtěl bych si v ní zahrát, protože mně by se něco takového nestalo, záda mám naprosto v pořádku,” říká nadšeně herec Tomáš Šulaj, načež se jej mimo záběr kolega Josef Kubáník ptá, jestli je to pravda. Blázníš? Já mám záda úplně zničené,” přiznává Šulaj. „Je to poznat, jsi pořád tak divně předkloněný,” pokračuje druhý z herců.
To je ve zkratce jedno z videí, kterým divadelníci lákají na předplatné v příštím roce. Všechny připravované novinky s chutí parodují a dokazují tak, že si ze sebe umí udělat legraci.
„Chtěli jsme vytvořit něco, co tady ještě nebylo, a trochu se na to naše divadelní dění podívat z nadhledu,” říká Josef Kubáník, který je spolu s kamaramanem Pavlem Vrágou autorem originálního konceptu. Videa, ve kterých se představují i další hvězdy souboru jako Tereza Hrabalová, Petra Staňková, David Vaculík či manželé Hejcmanovi, se staly hitem a viděly je tisíce fanoušků.     
Projevuje se to i na samotném zájmu o předplatné. Je o hodně větší než v předchozích letech. Jistě je to i tím, že nabízíme takové divácké lahůdky, jako je klasika Její pastorkyňa, bláznivá komedie Hexenšus, či světoznámý muzikál Jesus Christ Superstar. Videa můžete vidět i na webu DOBRÉHO DNE, a to i ta, která divadelníci teprve zveřejní.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace