Herec Petr Čagánek čeká druhé dítě

Herec Petr Čagánek čeká druhé dítě
Uherské Hradiště Kultura 23 / 02 / 2012

Herci Slováckého divadla Petru Čagánkovi se daří. Hraje Jarku Metelku v nesmrtelných Rychlých šípech, Solferna v hudební komedii Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert, ale také hlavní roli Zobara v muzikálu Cikáni jdou do nebe. Do zpěvu je mu však i doma. Minulý týden se přiznal, že s manželkou očekává už druhého potomka.
Syn Filip se jim narodil před dvěma a půl lety a tatínek bedlivě sleduje jeho talenty. „Upřímně doufám, že z něj nebude herec. Maminka by chtěla, aby byl tanečníkem. To je ovšem obor, ve kterém mu nemůžu být vzorem,“ směje se Petr Čagánek, i když je stále častěji obsazován do muzikálů, kde se bez tanečních kreací neobejde a má za sebou také studium muzikálového herectví na brněnské JAMU.
Druhé dítě Petra Čagánka a jeho manželky Marty by mělo přijít na svět v květnu. „Tušíme, co se nám narodí, máme už vybrané i jméno, ale bojím se to zveřejnit, abych to nezakřiknul a nemuseli bychom pak kupovat úplně novou výbavičku,“ dodává herec. Jisté ale je, že Petr může před spaním miminku zpívat Je nebezpečné dotýkat se hvězd z muzikálu Kdyby tisíc klarinetů, kde začal zkoušet jednu z hlavních rolí.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace