Herec Zdeněk Trčálek: Moje loajalita k firmě nezná mezí

Herec Zdeněk Trčálek: Moje loajalita k firmě nezná mezí
Uherské Hradiště Kultura 29 / 11 / 2013

Šéf Slováckého divadla Igor Stránský minulý týden oznámil, že v polovině roku 2015 rezignuje na funkci ředitele. Hercům je to líto, ale věří, že na úspěších Slováckého divadla se nic nezmění. Za všechny to zhodnotil Zdeněk Trčálek, jedna z nejvýraznějších hereckých osobností, jenž exceluje například v komedii Nájemníci.
„Moje loajalita k firmě nezná mezí. Jednoduše - vše pro firmu. Mám rád svého šéfa a pan ředitel Stránský má rád nás. Je to vlastně jednoduchý princip, princip, na kterém stojí úspěch Slováckého divadla. Věřím, že ta vzájemná úcta zůstane i po výměně.“
Podobně mluví i Trčálkova herecká kolegyně Jitka Josková, kterou teď režisér Zetel obsadil do hlavní role inscenace hry Kočka na rozpálené plechové střeše - tu divadelníci začnou připravovat za dva týdny. „Jsem pyšná na naši značku a udělám všechno pro to, aby se na její oblibě nic nezměnilo. Věřím, že to všichni, kterým na Slováckém divadle záleží, cítí stejně a budou ji ze všech sil podporovat a chránit. A bude mi ctí, když to diváci poznají a ještě jich přibude,“ usmívá se sympatická černovláska, jež v minulosti odmítla i angažmá do pražského Národního divadla.
Je tedy zřejmé, že v souboru stále vládne chuť po dobrém divadle. Oceňují to i diváci. Zájemců o předplatné na příští rok každý den přibývá tolik, že je docela možné, že loňský rekord nejvíce předplatitelů v republice bude zase překonán.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace