Jahoda střídá Jahodu

Jahoda střídá Jahodu
Foto: Moňas  /  Luděk Jahoda vystřídá syna Stanislava.
Topolná Kultura 17 / 06 / 2016

Legendární bigbítová kapela Generace vítá zpět dalšího kmenového člena! Po osmi letech se na bubenickou stoličku vrací Luděk Jahoda z Prakšic, za kterého celou dobu zaskakoval jeho syn Stanislav. Ten vyhrál konkurz do legendárního Motorbandu, kde hrává po boku známého kytaristy Jana Jiříčka a zpěváka Luďka Struhaře! O víkendu doprovázel i Marka Ztraceného na koncertě v Uherském Hradišti.
Luděk Jahoda hrával v Géčkách od roku 1991 do 2008 s různými pauzami. Pro nás byl ovšem členem furt, tedy bez pauz, podotkl zpěvák Honza Jagoš, za kterého také občas zaskočil syn Ondřej.
Luďkův odchod z hudebních pódií zapříčinilo vysokého pracovního vytížení. Jako šéf výroby v uherskobrodské uzenářské firmě je potřebný v práci i o víkendech, a to hlavně v noci! To mu však nebránilo, aby pilně cvičil. Jeho váhavý návrat uspíšilo synovo angažmá v Motorbandu. Prostě jsme mu řekli, že už by konečně mohl zase hrát s námi! vzpomíná Jagoš, který pevně doufá, že jeho dlouholetý kolega v kapele zase několik roků vydrží.
První taneční zábava Generací s Luďkem Jahodou se uskuteční v sobotu 18. června v letním areálu Bůrovce v Topolné.

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace