Jak si herci užili Slavnosti vína

Jak si herci užili Slavnosti vína
Foto: Slovácké divadlo  /  Kdekdo by od Zdeňka Trčálka a Jirky Hejcmana čekal fotku s flaškou a oni přitom běhali za holkama...
Uherské Hradiště Kultura 11 / 09 / 2017

Herci Slováckého divadla jsou na začátku sezóny v jednom kole. Divadlo připravuje novinku Fedora Gála Přes ploty, tuto neděli pak divadelníci vyrážejí do Plzně na mezinárodní festival, vydávají nový Časopis. Shodují se ale, že Slavnosti vína, které proběhly o uplynulém víkendu, jsou skvělou akcí, díky níž aspoň na chvíli na pracovní kolotoč zapomenou.
„Každoročně Slavnosti vína navštěvuji, ale letos mi to nevyšlo. Vždycky si říkám, kde se vzalo tolik lidí, ale vždycky si najdu místečko, kde se nadechnu a v klidu si ten doušek dám,“ řekla herečka Tereza Novotná. „Já jsem na slavnostech ještě nikdy nebyla, letos jsem měla premiéru. A bylo to skvělé,“ dodala herečka Tereza Hrabalová. „Slavnosti vína jsem poprvé ukázala našemu Mikuláškovi,“ chlubí se pyšná maminka Jitka Hlaváčová. „Až jsem si říkala - za pár let tady bude sám prohánět holky.“ „Pro mě jsou Slavnosti vína svátkem vína i svátkem lidí a hlavně si vždycky během nich připomenu, že to byly ony, když do Hradiště poprvé přijela paní Květa Fialová a padli jsme si do oka. Ta naše první společná fotka, kde spolu popíjíme burčák, už obletěla snad všechny časopisy a noviny a paní Květa ji má dodnes v obýváku,“ usmívá se herec Josef Kubáník, jenž se se slavnou herečkou seznámil před devíti lety.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace