Jak to vidí diváci: dnes Jana Hrabicová

Jak to vidí diváci: dnes Jana Hrabicová
Foto: archiv autorka
Napajedla Kultura 15 / 06 / 2021

Jana Hrabicová už 8 let organizuje zájezdy do Slováckého divadla pro zaměstnance Fatry Napajedla. Její předchůdce je organizoval 10 let, a tak jsou uherskohradišťské scéně věrní už téměř dvě desetiletí.

„Prožitků máme nespočet. Vzpomenu třeba Rychlé šípy, Knihu o hřbitově, Cikáni jdou do nebe, Pokrevní bratry, Nájemníky, Sám na dva šéfy a fantastické podání Dvou úplně nahých mužů. Komedie jsou beze zbytku skvělé, muzikály fantastické. Ale i když jsme posledně byli na těžší kus, Přelet nad kukaččím hnízdem, zasáhlo to představení nás všechny, kteří jsme ho viděli,“ popisuje Jana Hrabicová.

 Slovácké divadlo umí vyjít divákům vstříc

Velmi si pochvaluje spolupráci s marketingovým oddělením divadla. „Díky všem úžasným ženám: paní Škrabalové, Němcové, Kalinové a ještě dříve paní Svozilové. Jsou to naše spřízněné duše, umí vždycky vyjít divákům vstříc, spolupráce s nimi je naprosto bezproblémová. Dokonce jsme díky dlouholetému vztahu několikrát mohli vidět i úžasná předsilvestrovská představení. Vždycky se hrálo takové divadlo, které bylo vzhledem k vánočnímu času oddechové, a zároveň to byl pěkný dárek, který ocenili naši zaměstnanci i jejich rodinní příslušníci,“ dodává Jana Hrabicová.

Nyní už plánuje, až spolu se svými spolupracovníky opět vyrazí do divadla, chystají se navštívit slavný muzikál Jesus Christ Superstar. „Moc se na Jesuse těšíme, už jsme domluvení, že na nás dámy z pokladny budou zase pamatovat,“ uzavírá Jana Hrabicová s úsměvem.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace