Jak to vypadá v divadelním zákulisí?

Jak to vypadá v divadelním zákulisí?
Foto: Marek Malůšek
Uherské Hradiště Kultura 25 / 10 / 2018

Jen jednou do roka umožňuje Slovácké divadlo nahlédnout divákům do zákulisí a poznat místa, kam se běžně nepodívají - ať jde o herecké šatny, maskérnu, nebo nahrávací studio. Stejnou možnost bude mít publikum i letos, a to opět při příležitosti Noci divadel. Konat se bude 17. listopadu, lístky jsou ale v prodeji už teď a zájem je tak velký, že brzy bude vyprodáno.
„Připravujeme atraktivní, celovečerní program. Akci zahájíme v 19 hodin tradičním společným potleskem, který zazní ve všech divadlech napříč Evropou. Následovat bude komedie Falešné našeptávání. Po tomto představení čeká diváky překvapení a exkurze po divadle. Chybět nebude ani hudba, občerstvení a pokud se to všechno vydaří stejně jako loni, bude to noc opravdu dlouhá,“ uvedl ředitel divadla Michal Zetel a připomněl, že loni se s diváky herci rozloučili až po třetí hodině ráno.
„Noc divadel je jedna z nejlepších akcí, jaké divadlo pořádá. Podívali jsme se do zákulisí, kterým nás provedli samotní herci, vyzkoušeli jsme si paruky, k tomu hudba, step. Pro mě to byl velký zážitek,” vzpomíná Diana Dvořáková, která nebude chybět ani při letošní Noci divadel.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace