Jitka Hlaváčová je zpátky na jevišti

Jitka Hlaváčová je zpátky na jevišti
Foto: Marek Malůšek  /  Zdeněk Trčálek osedlaný ještě Jitkou Joskovou.
Uherské Hradiště Kultura 02 / 12 / 2016

Když divadelníci oznámili, že se na repertoár vrací bláznivá komedie 1+2=6, mnohé diváky zajímalo, zda v roli Barbary opět uvidí Jitku Hlaváčovou. Dočkali se, a nejenom ve zmiňované hře. Oblíbenou herečku mohou vidět i v Deníku Anne Frankové a nově také v muzikálové novince Hra o pyžama.
Těšila jsem se moc. Diváci jsou ten hlavní motor pro každého herce,” prozradila držitelka několika cen popularity, která se momentálně stará hlavně o osmiměsíčního syna Mikuláše.
Ve Hře o pyžama jsem původně hrát neměla, byla jsem k realizaci pozvána jako asistentka choreografa. Ale ve chvíli kdy se zranila jedna z hostujících kolegyň, nebyl čas na jiné řešení, než že za ni zastoupím,” říká Jitka a přiznává, že si premiéru i následné reprízy užila. Byl to sice adrenalin, protože až na jedno představení 1+2=6 jsem rok nehrála, ale užila jsem si to naplno a za chvíli nebylo po trémě ani památky. Stejně jsem nejvíc měla v hlavě, jestli už Mikulášek spí, jestli všechno snědl a v kolik jej tak budu kojit a kdy se z divadla vrátím,” směje se herečka a dodává, že Hra o pyžama vypadá jako další úspěšný muzikál slovácké scény. A kdo by si nechtěl zahrát v inscenacích, které mají diváci rádi, že?” uzavírá vesele.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace